Oh co za straszne, ponure Honk uczynił, jak Kanada gęsi pilnuje swojego terytorium. W rzeczywistości jest on, ale jest coś o saksofon, która dąży naturalnie ku gardłowym kory. Oczywiście Mężczyzna Canada Goose Banff Parka Duch Opinie istnieją gracze, którzy tworzą najbardziej uwodzicielski wspaniały kremowy dźwięk, podobnie jak Johnny Hodges.

Mężczyzna Canada Goose Banff Parka Duch Opinie

Ale nawet z nim jesteś świadomy 'szumu' elementu dźwięku, brutalnej rzeczywistości oddechu przechodząc w dół drogi oddechowe, wstrząsając trzcinę, która jest często niezwykle niechętnie mówią. Podczas gdy sama piękno dźwięku harfy może być enervating. Tutaj problem jest odwrotnością saksofon jest. Gracz harfa musi walczyć przeciwko zbyt łatwo uwiedzeń tej złotej dźwięku, tak, że coś pilnego i ekspresyjny może prześwitywać. Nie ma 'szumu' w brzmieć harfy.

Czy dźwięk saksofonu brzydki

Adolphe Sax, belgijski muzyk i projektant instrumentem jest obchodzony w dniu 6 listopada 2015 roku, co byłoby jego 201-ty birthdaywith Google Doodle. Wymyślił na saksofonie. Ale czy to rzeczywiście to instrument muzyczny z brzydkim dźwiękiem? Ivan Hewett waży dowody.

Jest coś saksofonu, które w naturalny sposób zmierza ku gardłowym kory

Te dwa przykłady wskazują na jazz i obozy klasyczne skłaniać różne sposoby, jeśli chodzi o wewnętrznie piękne dźwięki. Klasyczny świat rozgrzewa się do nich. Daniel Barenboim powiedział kiedyś, fortepian jest najwyższy w muzyce klasycznej właśnie dlatego, że jego dźwięk jest neutralny. Chciałbym pójść dalej i powiedzieć, fortepian może być pozytywnie brzydkie, zwłaszcza w niepowołane ręce.

jest dźwięk saksofonu wewnętrznie brzydka? No, milion fanów jazzu będzie płakać. Tak, wiele klasycznych melomani będą krzyczeć z powrotem. Nastąpiła chwila niedawno, gdy moje sympatie były całkowicie z klasyczną obozie. Byłem przejazdem centrum Londynu za pośrednictwem stacji metra, i tam w swoim zwykłym miejscu na dole schodów ruchomych rury był grajka, grając na saksofonie altowym.