Niezrozumiałe sobie wyobrazić, jak to jest usłyszeć historię z ich życia i nie mają pamięć o nim.

Kanata 5 kierowca winny pod każdym względem

się cieszę, że don pamiętam, wiesz co mam na myśli? wzruszające słowa pochodziły z Robem Wein, jeden z pięciu kolarzy zaorać ziemię kolarstwo północnym marca Rd. Insightful komentarz został wykonany w kilka chwil przed jury w przypadku Sommit Luangpakham wszedł do sali sądowej czwartek dostarczyć ich werdykt.

Pozostałe dwie rowerzyści byli Hilary McNamee i Rob Harland.

Ulga wynika po prostu z procesem bycia, widząc jakieś sprawiedliwości.

Jako jury weszła do pokoju, Anderson odbyła jedną rękę na piersi, druga owinięta wokół jednego z Wein ramionach przymknął oczy, gdy decyzja ta ma być słyszalny.

Luangpakham został oskarżony o orki je, jeden po drugim.

Mark Biały, jeden pięć, mówił mediom po wyroku, dziękując tym, którzy przestali pomagać w dniu wypadku.

dokonał istotnych zmian w życiu ludzi. Rob, mój partner doznał poważnych obrażeń Brian, jego życie zostało zdewastowane poza wszystko można sobie wyobrazić. Werdykt czy nie zmieni.

Luangpakham, który pozostał kamień obliczu tak jury odczytał jego winy, nadal jest za kaucją aż do jego skazania na początku przyszłego roku.

Anderson rozmowie z dziennikarzami po wyroku powiedział, że to nie był ciężarem być tylko jeden z pamięcią wypadku. W rzeczywistości, ona powiedziała, że ​​cieszę się, że głos dla wszystkich pięciu z nich.

Siedząc obok Wein na sali sądowej, jak była w trakcie całego procesu był jego partner Cathy Anderson, pierwszy z rowerzystów hit i jedynym z pięciu który pamięta niczego z wypadku.

Ale widząc Luangpakham karane won przynieść jakąkolwiek premię szczęścia w życiu, zdobył zmienia faktu ich życie zmieniło się dramatycznie i strasznie tego pamiętnego przejażdżkę rowerową w lipcu 2009 r.

namiętnie zatrzymując się przerażająca scena, w celu udzielenia pomocy, aby zakończyć obcych pilnie potrzebują nie mam wątpliwości, ich szybka reakcja była niezbędna dla naszego przetrwania, powiedział, dodając Luangpakham przegrał z życiem, gdy wziął do koła i nigdy nie okazywał skruchy.

Kobiety Canada Goose Freestyle Vest Jagoda Internetowy Polska

Para są razem, ale teraz przeniósł się do domku, który lepiej zaprojektowane dla Roba, który teraz wymaga 24 godzinnej opieki.

iw całym szczegółów Kobiety Canada Goose Freestyle Vest Jagoda Internetowy Polska graficznych, z przodu codziennie sądu usiadł Cathy Anderson i jej chłopak Rob zawsze siedzi blisko, często trzymając się za ręce każdy obsługuje drugiej.

związku, według jednego przyjaciela, jest niczym w prawdziwej historii miłosnej.

włosów został wyciągnięty przez jego pęcherzyka krew splattered się na drodze, i na Luangpakham vana z drogi działając jak papier ścierny stripping im część swojej odzieży, kasków popękane i rowery podzielone.

A kiedy przyszło odczytał głośno 10 razy, nie przyszedł z nim pewną ulgę dla ofiar.

Szczegóły tego procesu były makabryczne, brutalnie trudne przesiedzieć dla nikogo, ale nieskończenie trudniejsze dla samych ofiar.