'Stumpy został potrącony przez samochód, gdy był płowy' Pasquarella powiedział. 'Jego (prawy tył) noga złamana źle zapisać,' powiedziała.

zwierząt jak stumpy dokonać Cedar Run zarówno nadzieja i domem dla około 100 zwierząt: oposy, węże, kurczaki, szopy, wrony, żółwie, króliki, jastrzębie, mewy, czarny sęp, a nawet de pachnące skunk nazywa Melvin.

Stumpy, Polly i asortyment ptaków, ssaków, gryzoni, gadów i żółwie są wyzdrowieniu z urazów lub chorób w Woodford Cedar Run Wildlife Refuge, Burlington County, w oczekiwaniu na ich uwolnienie z powrotem do ich naturalnego siedliska.

'Wiele osób czuje się jak ich odpowiedzialność kończy się, gdy trafią do drzwi' Pasquarella powiedział ludzi, którzy zasnąć zwierząt rannych.

Chociaż ostoją dzikiej przyrody skupia się na rehabilitacji, wolontariusze chcieliby rozszerzyć działalność edukacyjną.

ubiegłym roku wziął schronienia w ponad 1250 zwierząt. Nie wszystkie z nich może zostać zwolniony, jednak, ponieważ wielu doznał trwałych obrażeń i nie byłby w stanie przetrwać w środowisku naturalnym.

Przynależność i prywatne darowizny albo żywności, dostawy lub wkłady pieniężne wsparcie schronienia, ale utrzymanie centrum przyrody staje się coraz bardziej kosztowne.

Ostoja posiada także listę życzeń na jego wejściu, szukając oddawania różnych materiałów, w tym ręczników papierowych, jednorazowych rękawiczek lateksowych, granulkach kaczki i łydki manny.

Biała tailed fawns w ostoi igraszki temat w pióra, czerwony i srebrny hybrydowy fox nor głębi jego sztucznie siedziby, a następnie wychodzi z dziury w ziemi, i parę wielkich Bubo stoją siedzący na gałęzi siedem stóp wysoki wracając szerokie Eyed spojrzenia ciekawskich turystów.

'I to jest budżet szkielety,' powiedział Cohen.

Jest to sposób na centrum, aby zebrać pieniądze W trudnych ekonomicznie czasach

MEDFORD Wyobraźmy sobie zdjęcie 4 przez 6 cal stumpy trzema nogami jelenia na swoim kominku. Może chcesz jeden z Polly jednooki Pracz, portret, który jest pewien, szarpać za serce.

Cohen zebrała pięcioletni plan gospodarczy Cedar Run, który przedstawia niektóre z pozostałych kosztów ośrodka: leki dla zwierząt, formuły, strzykawek, karmienie rurki, energii elektrycznej, materiałów budowlanych, wyposażenia, utrzymania ziemi, operacje pojazdów, reklamy i odpowiedzialności ubezpieczenie.

W Cedar Run, za 15 $, sponsorzy mogą pomóc utrzymać królika, żółwia skrzynki lub robin; 30 $ będzie pomóc latającą wiewiórkę lub węża kukurydzy; $ 50-sponsora skunksa, Bernikla lub Łabędź niemy; 75 $ pomoże Sowa krzykliwy centrum lub szop i 100 $ będzie sponsorować Red tailed Hawk, Puchacz wirginijski lub jeleń wirginijski.

za opłatą, rannego zwierzęcia może być 'Przyjęty' i odwiedził, Too Sponsorzy Pobierz obrazy i certyfikaty. Jest to sposób dla centrum pozyskiwania pieniędzy w trudnych ekonomicznie czasach.

Cedar Run, organizacja non-profit, nie otrzyma pomocy państwa lub federalny. Istnieją tylko dwa wypłacone pracownicy w schronisku, który opiera się głównie na sile wolontariuszy, która waha się od 50 do 75 osób.

Każdy z nich może być 'adoptowane' przez rok za 15 $ do 100 $ w ramach nowego programu ośrodka 'zaadoptować zwierzę'.

150-hektarowej Cedar Run schronieniem jest położony w silnie zalesione zachowania w Pine Barrens.

całkowite roczne koszty operacyjne Centrum są o $ 70000 powiedział Joe Cohen, konsultant zarządzania, który jest wolontariat swoje usługi schronienia.

Stumpy jest jednym z takich stworów.

'Zaczynamy teraz w czasie świąt Bożego Narodzenia', powiedział Lynn Pasquarella, który zarządza schronienia.

'Nigdy nie miałem się odwrócić dzikie Mężczyzna Canada Goose Borden Bomber Czarny Sklep zwierzę' Pasquarella powiedział.

fotografie, zaświadczenie i blask zadowolenia siebie może być twoje, dzięki niektórych lokalnych konserwatorów przyrody, które zostały zainspirowane podobnych programów w innych miejscach.

zwierzęcia Welfare Association, która biegnie schrony w Voorhees i Vincentown, ma swój własny program adopcyjny nazwie Critter Club, w którym sponsorzy otrzymują prezenty, takie jak koszulki T i wycieczkę po terenie. W odróżnieniu od Cedar Run, nie oferują publiczne godzin odwiedzin lub utrzymania zwierząt na stałe. Ani robi Wounded Knee Wildlife Refuge w Tabernakulum.

Ale koszty świadczenia tych usług wykraczają daleko poza to $ 250 A miesiąc, że Cedar Run spędza tylko na karmienie zwierząt.

Przez Lynnette Khalfani, Inquirer CORRESPONDENTPosted: 22 listopada 1993

'Mam nadzieję', powiedziała, 'pieniądze będą trzymać się więc możemy nadal wspierać każde zwierzę, które przychodzi do nas.'

Sponsorzy otrzymają o 8 1/2 cala o 11 świadectwa uznania, 4 na 6 cali zdjęcie swojej przyjętej zwierzęcia oraz Arkusz na wybranych gatunków.

Pomysł nie jest nowy w okolicy, tylko bardziej ambitna.

Ale trudne czasy i ekonomiczne rosnące koszty grożą tego rekordu.

Mężczyzna Canada Goose Borden Bomber Czarny Sklep