John i Marilynn zapuścić korzenie w Rolette gdzie unieśli troje dzieci Ted Cathy i Jenny i zaangażował się w działalność społeczną. John był na Rolette School Board, uczy Sunday School, serwowane na pokładzie Rolette Zgromadzenie Kościoła Bożego, i był członkiem międzynarodowe stowarzyszenie gedeonitów. John cieszył wyprawy wędkarskie do północnej Kanady, gęsi polowanie, curling rodziny i ogrodnictwo. John umiłował rockową hounding, przy każdej okazji, aby jego miłość lapidarium częścią każdej przygody rodziny. Z jego pięknym tenorem, John cieszył śpiew w kościele, kantat wspólnotowym, jak i męskich kwartetów. Jedną z największych radości w życiu Johna był jego dzieci i wnuki. W swoich lat emerytalnych cieszył następujące działania swoich wnuków i zimowania na Florydzie.

Zamiast kwiatów, pomniki mogą być wysyłane do North Dakota Teen Challenge, 1402 2nd St NW, Mandan, ND 58554 lub miłości swojego wyboru.

Rodzina pragnie podziękować swoim opiekunom Angie i Paulina, troskliwy personelu Towner County Living Center i Altru Hospicjum Devils Lake. John Sawchuk urodził się 18 lutego 1932 w Invermay, Saskatchewan Feodor i Katherine Sawchuk którzy wyemigrowali do Kanady z regionu Volyna Ukrainy. W drugim z czworga dzieci, John uczęszczał i Gimnazjum w Clair i Saskatoon, Saskatchewan. Jego edukacja elementarna była w jednej szkole pokojowej, który został zbudowany przez jego ojca. Jego ojczystym językiem, ukraiński, mówiono w jego domu, i Jan nauczył się angielskiego po raz pierwszy, gdy wszedł do szkoły. Jego ojciec homesteaded i zaszczepił w Jana wartość Kobiety Canada Goose Freestyle Vest Granatowy Internetowy Polska ciężkiej pracy. John będzie dzielić, że wychował się w rodzinie chłopskiej, która była bardzo kochający. Mimo, że były słabe finansowo, były bogate w miłość, rodzinę i szczęście. Wiele wieczorów spędziliśmy razem śpiewu i gry na instrumentach wokół domu wiejskim.

HomenewsHeadlines1 osoba umiera, jeden aresztowany w odrębnych wypadkach pobliżu WillistonVikings Boone do drużyny: Don uważają, że hypeState liczba szczepień poniżej progu krajowego Trump wyzywająco przeprasza po sprośne uwagi na temat kobiet revealedNew Hillsboro centrum opieki nad dzieckiem może otworzyć kolejny fallsportsHeadlines wygrać Bemidji Stanu w sezonie openerNo. 2 Barnesville wykorzystuje silną drugą połowę do władzy przeszłości Nr 8 HawleyMetro futbolu Liceum roundupsSheyenne posiada na południu z wygranej nad podstęp playCollege siatkówkę roundupsSheSaysHeadlinesLocal kobieta upoważnia młodych ludzi elastyczność niezbędną w starszych żyjących arrangementsTeething dziecko zmienia życie na drodze dla muzyk momAre brak higieny, zbyt wiele snu oznaki demencji? NDWN nazwy Ficka Kobieta z YearvarietyHeadlinesLend Dłoni (8 października 2016) Trinity College Biblia poświęca nowa modlitwa i nauczanie centerPresentation modlitwa Center gospodarze nadchodzące czytelnicy kolumn eventsGarden odpowiedzi od gallerySt orzechowego. John Bible wystawy, imprezy przybywających do areabusinessHeadlinesEnterprise Rent A Car planuje nową lokalizację w FargoBankruptcies Południowa (8 października 2016) New Business (08 października 2016) Hires i promocje (08 października 2016) Biznes Digest (08 października, 2016)

John zostawia ukochanej żony 56 lat, Marilynn; syn, Teodor (Jana) Sawchuk, Fargo, ND; córki, Cathryn (Jeff) Teubner, Cando, ND i Jennifer (Brent) Heisler, Cando, ND; wnuki, Ander, Anica, a Isaac Sawchuk Calvin (narzeczony Alyssa Lipsiea) i Jessica Teubner i Alexandra i John Heisler; brat, Pete (Marlene) Sawchuk, Saskatoon, SK, siostry, Lena (Wally) Maranchuk, Kelowna, BC, Darlene (Mel) Gimas, Weekes, SK, i wiele innych siostrzenice i siostrzeńców. Był poprzedzony śmierć przez swoich rodziców i siostrzenica Darcy Gimas.

Dr John i Marilynn przeniósł się z Kanady do Rolette, ND w 1960 roku, gdzie dołączył dr S. J. Cooka w praktyce lekarskiej w klinikach Rolette i Dunseith a także Szpitala Rolette wspólnotowym. Przez pewien czas był dr Jan dyrektor medyczny w San Haven i Nursing Home Dunseith a także pełnił funkcję koronera Rolette County. Dr John prowadzi bardzo intensywną praktykę w dziedzinie medycyny rodzinnej, dopóki nie został zmuszony do przejścia na emeryturę w 1983 roku, ze względu na wyniszczające udaru. Dr John był wykwalifikowanym i współczujący lekarz i chirurg. Przyjął Jezusa Chrystusa jako swego osobistego Zbawiciela i jego wiara chrześcijańska była głęboko splecione w swojej praktyce lekarskiej. Był kochany i szanowany przez swoich pacjentów i pracowników medycznych. Był aktywnym członkiem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia medycznych i stomatologicznych. John i Marilynn cieszył biorąc krótkoterminowe wyjazdy Misja Medyczna, czasami z rodziną. Jechali do Dominikany, Haiti, Honduras, Liberii i na Tajwanie. Dr John był uznanym liderem w North Dakota medycynie, służący na State Board of North Dakota lekarze medycyny i jako Associate Professor of Medicine w UND pomaga trenować pierwszą klasę pielęgniarek praktykujących.

John Sawchuk

Kobiety Canada Goose Freestyle Vest Granatowy Internetowy Polska

Dr John Sawchuk urodził się 18 lutego 1932 w Invermay, Saskatchewan Feodor i Katherine Sawchuk którzy wyemigrowali do Kanady z regionu Volyna Ukrainy. W drugim z czworga dzieci, John uczęszczał i Gimnazjum w Clair i Saskatoon, Saskatchewan. Jego edukacja elementarna była w jednej szkole pokojowej, który został zbudowany przez jego ojca. Jego ojczystym językiem, ukraiński, mówiono w jego domu, i Jan nauczył się angielskiego po raz pierwszy, gdy wszedł do szkoły. Jego ojciec homesteaded i zaszczepił w Jana wartość ciężkiej pracy. John będzie dzielić, że wychował się w rodzinie chłopskiej, która była bardzo kochający. Mimo, że były słabe finansowo, były bogate w miłość, rodzinę i szczęście. Wiele wieczorów spędziliśmy razem śpiewu i gry na instrumentach wokół domu wiejskim.

John ukończył przedmedycznej studia na University of Saskatchewan w 1954 roku uzyskał dyplom lekarza z Uniwersytetu Manitoba w 1958 roku dr John poślubił miłość swojego życia, Marilynn Grace Gillies Winnipeg w dniu 21 czerwca 1958. Spędził kolejne dwa lata staż w medycynie ogólnej i chirurgii w Szpitalu św Bonifacego w Winnipeg, Manitoba. Dr Sawchuk został dyplomowanym w praktyce rodziny coraz Fellow of American Academy of Family Physicians w 1978 roku.