Stany Zjednoczone obecnie stanowi Mężczyzna Canada Goose Snow Mantra Parka Czarny Pl około 25 procent tych wspólnych budżetów kapitałowych, i będzie nadal to robić po dodaniu nowych członków. źródło NATO

Więc nawet jeśli Obama kontynuuje rozmowy trudne na Ukrainie, jego oferta kolejnej 'off ramp' ryzykuje zajęciu nie tylko przez prezydenta Rosji Władimira Putina, ale także przez UE. a sankcje UE? To pytanie ma zasadnicze znaczenie dla międzynarodowej społeczności biznesowej i szerszym uchwałą ukraińskiego kryzysu.

Oczywistym problemem jest to, że UE jednostronnie decyduje, w pewnym momencie, aby zmniejszyć swoje sankcje, które nieproporcjonalnie boli europejskich interesów gospodarczych czy redukcje są skoordynowane między UE a Stanami Zjednoczonymi. relacje. sankcje, nawet gdyby chciał. Kongres był witany z przedłużonym okrzyki przypominające poprzednich wystąpieniach wizyty liderów Europy Wschodniej, takich jak Vaclav Havel i Lech Wałęsa w Polsce, lider Solidarności. w tym Gazprom, dostawcy energii.

UE będzie również zmierzyć różne przeszkody wewnętrzne gdyby zdecydowała się zmienić swój program sankcji. Parlament Europejski wezwał niedawno do zwiększonych sankcji wobec Rosji, w tym ewentualnego wykluczenia z SWIFT międzynarodowym systemie płatności elektronicznych. Takie działanie byłoby zasadniczo wyciąć Rosję od światowego systemu bankowego krokiem wielu europejskich przywódców postrzegane jako zbyt prowokacyjne teraz do rozważenia.

Mężczyzna Canada Goose Snow Mantra Parka Czarny Pl

Obawy handlowe

\u0026 Pobierz Obamy przedstawiła uzasadnienie UE powtarzających temat swojego programu sankcji.

Więc zawieszenie broni we wschodniej Ukrainie jest mało prawdopodobne, aby być wystarczająco przekonać Obamę, że Rosja ma wystarczająco zmienił kurs, aby złagodzić sankcje.

Najpierw supermocarstwo USA z koalicji NATO / UE nie udało się w dwóch wojnach, które trwają dłużej niż dziesięć lat. Iraku i Afganistanie. Koszt tych dwóch wypadów kosztować w Stanach Zjednoczonych. 4,487 amerykańskie życie, 32223 rannych w operacji irackiej Freedom, Operation New Dawn kolejne 66 zgonów i 301 rannych. 2343 zgonów w Afganistanie, a rannych 17,674. Koszt finansowy jest na około 5 $ biliona dolarów, plus odsetki od długu pożyczył wojny jest wciąż należy obliczać i Afganistan nie skończyła się w życiu i kosztów. Z długu w USA zbliża $ 18 bilionów dolarów. Również Stany Zjednoczone mają 118 $ Trilliion zobowiązań nierzeczywistej. Myślę, że ludzie lepiej nauczyć się radzić sobie w spokoju z sąsiadami, nie być oszukali przez UE. Korzystanie z USA, jak jego mięśnie.

Brudna tajemnicą jest to, że sankcje mają wpływ na Rosję. Rosyjska gospodarka konfrontuje latach stagnacji w najlepszym i natychmiastowego recesji w najgorszym. Rosyjskie banki są wypchnięte z rynków międzynarodowych. Exxon jest likwidacji swój projekt Arctic poszukiwawczych i inne rosyjskie firmy publiczne i prywatne są przybywających do Moskwy, kubek w ręce, szukając ratunkowych. Sankcje grożą też umieścić poważnym dent w twardej walucie Rosji zastrzega podstawową siatkę bezpieczeństwa gospodarczego Moskwy.

Wysłany przez americangrizzly Zgłoś jako nadużycie

Komorowski powiedział, że Polska będzie podnieść swój budżet obronny do 2 procent PKB w 2016 roku i będzie zachęcać innych członków w celu zwiększenia wydatków na obronę, jak również.

UE stanowi słabe ogniwo w Zachodniej wspólnej odpowiedzi na działania Rosji na Ukrainie. Dopiero 12 września, że ​​ostatnie rundy sankcji został wdrożony w wyniku rosyjskiej 'najazdu' w południowo-wschodniej Ukrainie. UE niechętnie zgodził się na tych sankcji obejmujących technologie podwójnego zastosowania, głębinowych Arctic poszukiwania ropy i zmniejszyła dostęp do finansowania Zachodniej. Kilka krajów, w tym Słowacji, Węgier, Austrii i Republice Czeskiej wyraził obawy o tej nowej rundy, zwłaszcza, że ​​zawieszenie broni właśnie nadchodzi we właściwym miejscu.

Rosji są uzasadnione. Premier Dmitrij Miedwiediew podpisał teraz nowe cła, które wejdzie w życie, jeżeli umowa stowarzyszeniowa UE jest w pełni realizowane.

Czy nowy pęknięć na Zachodzie

Ponadto nadal pozostaje mało prawdopodobne, że Obama czy UE będzie poruszać szybko usunąć sankcji w świetle licznych problemów związanych z bezpieczeństwem podniesionych przez działania Rosji na Krymie i wschodniej Ukrainie. The North Atlantic Treaty Organization sekretarz generalny, na przykład ostatnio oznaczone Rosji (wraz z państwem islamskim) największe zagrożenie dla pokoju na świecie. Moskwa nadal wydawać zagrożenie dla państw bałtyckich i NATO i szybko zwiększając wydatki wojskowe.

Przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy miał również ogłosił, że UE przeglądu programu sankcji już w końcu września, jeśli plan pokojowy na Ukrainie był realizowany.

najlepsza szansa

Obama musi rozłożyć się precyzyjnie warunki, które mogłyby prowadzić Waszyngton rozważyć zmianę rosyjskiej polityki sankcji. biznesu i interesów bezpieczeństwa narodowego. siedziba w Nowym Jorku, 24 września 2014. REUTERS / Mike Segar

Ponadto, wsparcie dla Ukrainy jest jednym z niewielu kwestii, które łączą Republikanów i Demokratów w Kongresie, a są one mało prawdopodobne, aby być z powrotem dowolnym gałązką oliwną do Rosji.

Ale stoi UE jeszcze bardziej trudne wyzwanie. W ramach ostatnich negocjacji pokojowych, UE zgodziła się opóźnić realizację części umowy stowarzyszeniowej z Ukrainą do 31 grudnia 2015 roku w szczególności obiektów Rosji do jednoczesnego członkostwa Ukrainy w dwóch strefach wolnego handlu od towarów UE mogą potencjalnie wchodzić Ukraina bezcłowy i następnie reshipped do Rosji, unikając rosyjskich ceł na towary europejskie.

Putina w usuwaniu sankcji jest realizować strategię dziel i rządź, siejąc podziały wewnątrz UE oraz między UE a Stanami Zjednoczonymi. Wspólny front został zachowany do tej pory i zarówno UE, jak i Stany Zjednoczone mają wiele powodów, aby utrzymać presję na Rosję. mowy nie stanowią potencjalne pęknięcia w tej jedności. Dla znowu napomknął o dyplomatyczne rozwiązanie, które może być bardziej do przyjęcia do UE niż Waszyngton.

Jednocześnie, główny dźwigni że UE pozostaje w tych nadchodzących negocjacji jest Istniejący program sankcje. Dlatego nagłe zmniejszenie sankcji UE będzie odgrywać bezpośrednio do strony Putina i potencjalnie zabić Układu o Stowarzyszeniu przyczyna tego całego kryzysu w pierwszej kolejności.

Mowa

sankcje jeśli Rosja zajmuje 'droga dyplomacji i pokoju'. To uwertura przychodzi na korku powstającej zawieszenia broni między Rosją a Ukrainą i kontynuowania dyskusji w Mińsku, aby znaleźć rozwiązanie polityczne zawirowania we wschodniej Ukrainie. mowy, jednak otwiera się możliwość stworzenia pewnego letniego pomiędzy Stanami Zjednoczonymi i UE programów sankcji. Unia Europejska pozostaje otwarty podzieleni w obecnych sankcji i bardziej ekonomicznie posiniaczone niż w Stanach Zjednoczonych.

Ale program sankcja może pracować tylko w perspektywie średnio- i długoterminowej. Sankcje nie, jak to zostało ponownie potwierdzone przez Rosję, mają zdolność do zmiany krótkoterminowy geo strategicznych obliczeń.