SALEM Co za scena środę na sierż. James Ayube Memorial Drive, znany lepiej jako obwodnicy. Przy bliższym zbadaniu, policja określana kaczka była Kanada gęsi.

Zresztą gęś jest bezpieczny i Ward 2 radny Mike Sosnowski, przyjazny rybak, może mieć walkę na dłoniach.

Och, byleby to nie były prawdziwe.

Zarząd Licensing wręczył im zawieszenie pięć dni dwa dni mają być podawane do incydentu, w którym maja patronem doznał pęknięcia czaszki po wyjęciu z ziemią przez wykidajło, według doniesień policji.

Brayton Point, jak wielu z was wie, to roślina siostra Harbor Station Salem i znacznie większego obiektu. Dominion, gigant energetyczny Virginia, kupił obu zakładów w 2005 roku, ale sprzedawane Salem w ubiegłym roku i jest w trakcie zrzucania roślinę Somerset.

to był dziki pościg gęś

'Ludzie z Somerset było naszą mocną sojuszników, próbując zamknąć spalanie węgla w Salem, a więc ludzie z Salem czuł silną lojalność wobec naszych sojuszników z Somerset,' powiedziała. 'Dlatego poszliśmy do ich obsługi.'

Jednak Gozemba był w Brayton Point na niedzielę z czterema innymi członkami bezpieczne.

Ten człowiek był Ray Wallace.

Dyskusja Tavern

Prawie 400 demonstrantów pojawił się w niedzielę, z których 44 zostało Mężczyzna Canada Goose Ontario Parka Czarny Ceneo aresztowanych za wtargnięcie.

Rodzina Famico opanowany gęś gallivanting w wąwozie niedaleko Jefferson w mieszkaniach Salem Station, owinął w koc i wziął go do Collins Cove. Jak pojechałem Heather Don usiadł obok niej z gęsi trzymała na kolanach. Gdy dostali pobliżu Szetela Lane, szli w dół deskę i do wody.

Od południa wczoraj, Wallace pozostawał w stanie krytycznym w szpitalu w Bostonie.

I nie mów nam homara.

To ten sam facet, który był główną historię na każdym telewizyjnego programu informacyjnego wczoraj po próbował wziąć pistolet z danej Middlesex County zastępca szeryfa w izbie ucha Massachusetts Eye Infirmary w Bostonie, według policji. Po jednym zastępcą został postrzelony w nogę, drugi zastępca zastrzelił Wallace'a w klatkę piersiową.

To dobra rzecz Salem wychodzi z branży węglowej.

To kupie węgiel, nawiasem mówiąc, będzie odległym wspomnieniem w ciągu kilku miesięcy. Kristian Hanson, detektyw Kevin St Pierre i Patrolmen Robert Cunningham i Brian Pierre zostali wyróżnieni za udział w aresztowaniu brutalnego przestępcę.

Wiedząc jak blisko niektóre z lokalnych ekologów są z ludźmi w Somerset, sprawdziliśmy, czy ktoś wiemy, został aresztowany w proteście. Odpowiedzi wydają się być 'nie'.

Przypadkowo, off Funkcjonariusz kontroli obowiązkiem zwierząt Don Famico przybył do sceny z jego córką, Heather Famico kandydata do fotela Ward 2 Rady Miejskiej, który jechał strzelbę tak powiem.

Jakie dzikie zwierzę ma uratował niedawno?

Protest przypominał, ale nie tak kolorowe jak ten tutaj ponad dziesięć lat temu, kiedy członkowie Greenpeace zostało aresztowanych po skalowaniu stos węgla at Harbor Station Salem.

'Nie aresztowany,' powiedział Pat Gozemba, co przewodniczący Salem Sojuszu na rzecz środowiska.

godzin po napadzie na PetSmart na Traders Way, funkcjonariusze wytyczony mieszkanie na odważnych Trybunałowi, który jest w pobliżu Vinnin Square. Około północy, kiedy zobaczą, jak mężczyzna wjechał w podziemnym garażu, zdjął kamizelkę kuloodporną i skierował się w stronę swojego mieszkania. Na muszce, kazali go na ziemię, a później znaleziono dwa pistolety w bagażniku.

Widziałeś historię o proteście niedzielę w Brayton Point w Somerset, jednej z okolicznych największych spalających węgiel elektrowni?

Mężczyzna Canada Goose Ontario Parka Czarny Ceneo

twarde fakty węglowe

To nie był dobry tydzień dla Tavern in the Square.