Mężczyzna Canada Goose Chilliwack Bomber Duch Polska

Wylądował o 8 funtów, 6 uncji hybrydowy biały bas na throwline w dniu 22 kwietnia w Missisipi, określenie 'Alternatywne metody' zapisu stanu. Kategoria ta obejmuje ryby złowione na metodach innych niż kij i kołowrotek throwlines, trotlines kończyn, linie, linii, linii bankowych dzbanek, rybołówstwo z kuszą, zadzierać, wyłapywaniem, chwytając, strzelanie z łuku i Atlatl.

Kanada wrócił do przystani i miał ryba waży. Potem wydał swój połów.

Specjalista rekord James Lucas z O'Fallon, Missouri, jest już w księdze rekordów Missouri.

Missouri wędrownych ptaków ustawić Missouri sezony sezony wędrowny ptak będzie miał inny wygląd tej jesieni.

Po krótkiej, lecz zaciętej walce Kanada dostał ryby Boatside i był zaskoczony tym, co miał.

'Ta ryba był bonus.'

'Ale to nic wielkiego. To było zabawne. To ryby umieścić jeden kawał walki.'

'Denny (Porterfield, który prowadzi przystań) powiedział mi, że widział większe wycieraczki złowione, ale rybacy, którzy złowione im nie przeszkadza, aby mieć je zważono,' Kanada powiedział. 'Tak, to kto wie, ten zapis nie może trwać długo.

'Kiedy to uderzenie ryby, wyglądało to kulka bowling zostały spadł do wody', powiedział Kanada, 50, który mieszka w Kansas City, Kan. 'To po prostu eksplodował na tej przynęty.'

'Nie słyszałeś ostatnio o mnie', powiedział Departament Missouri ochrony. 'Mam nadzieję, aby ustawić wiele innych zapisów stanu w przyszłości.'

oznaczoną po raz drugi w czasie krótszym niż miesiąc, że Lucas zyskał miejsce w księgach rekordów Missouri. Złapał się Państwie rekord bonito śledzia w dniu 8 kwietnia.

sezon gołąb będzie trwać dłużej Mężczyzna Canada Goose Chilliwack Bomber Duch Polska niż 20 dni w przeszłości. Będzie ona działać 1 września po 29 listopada tego roku. Oraz zmiany w ramach federalnego dozwolone Missouri ustawić swoje sezony dla Kanady i białe frontem gęsi najpóźniej w nowoczesnej historii. Kanada gęsi sezon będzie trwał 01 października 9 i 11 listopada Feb. 6. whitefront sezon będzie 11 listopada 06. lutego.

'To po prostu eksplodował na tej przynęcie'

trofeum wycieraczkę? Nie tak bardzo.

'Wiedziałem, że nie było tu wycieraczki, ale nie miałem pojęcia, że ​​były duże ryby, które tu,' powiedział. 'Najczęściej łowić na bas tutaj. I Wyandotte ma jakąś dobrą okoni.

Złapał 10 funtów, 12 uncji szyby, skrzyżowanie białym basem i malowarki. W procesie, on ustanowił rekord jeziora, łamiąc znak 9 funtów, 9 uncji ustawiony w 1996 roku.

Gdy Jim Kanada ryby przynęty TOPWATER w Wyandotte County jeziora o tej porze roku, ma uzasadnione aspiracje wzrok ładny wielkości Bass Wielkogębowy.

Był zadowolony, aby dowiedzieć się, że jest w księgach rekordów Hrabstwo Wyandotte Lake. Ale on nie jest pewien, jak długo będzie.