zwolennicy

Piosenka zawiera słowa, które zachęcają do Kanadyjczyków, aby dostać się do urn 14 października, co sugeruje, każdy głos przeciwko torysów będzie różnica dla środowiska.

po prostu ubieranie go w swetrze

panie Baird złożył formalną skargę z komisarzem wyborów, mówiąc kampanii Avaaz może naruszać zasad wydatkowania.

masz wybór został nagrany przez kilku muzyków w tym K OS, Ed Robertson z Barenaked Ladies, Jason Collett i Sarah Harmer, a także muzycy z Billy Talent i Three Days Grace.

Od momentu otwarcia jego kampania online w niedzielę, Avaaz otrzymała ponad 7000 zastawów z Kanadyjczyków, którzy zamierzają głosować strategicznie wobec pana Harpera.

'Iskra dla tej osoby powered ruchu, bardziej niż cokolwiek innego, wydaje się być szokująco nieodpowiedzialne rekord premiera Harpera w sprawie zmian klimatu', mówi Ricken Patel, założyciel CO Avaaz Kanadzie.

Piosenka zawiera słowa, które zachęcają ludzi do pójścia do urn 14 października, co sugeruje, każdy głos przeciwko torysów będzie różnica dla środowiska.

Jedna linia w tekstach wyśmiewa również zabawy w kampanii wizerunkowej Harpera, informując słuchaczy 'Możemy coś zmienić na lepsze, a nie tylko ubieranie go w swetrze' odniesieniem do niebieski sweter kamizelka Pan Harper nosił w niektórych konserwatywny reklamy telewizyjne nadawane w pierwszych dniach kampanii.

Kampania jest kierowana trzy torysów kandydatów w szczególności, w tym minister ochrony środowiska John Baird, poprzez uruchomienie kampanii reklamowych w swoich okręgach próbują zatrzymać ich ponowne wybory.

The piosenkę zatytułowaną

'Widzieliśmy pod przewodnictwem premiera tego jest demontaż najlepszych tradycji Kanady Mężczyzna Canada Goose Constable Parka Czarny Opinie dobrego obywatelstwa światowego.'

Jedna linia wyśmiewa również zabawy w Konserwatywna Leader Stephena Harpera za próbę rzutować obraz ciepłe i rozmyte w reklamach telewizyjnych, nosząc niebieski sweter.

Avaaz będzie także zebrać tyle New Demokratycznej Mike Bocking pokonaniu Konserwatywne Randy Kamp w Kolumbii Brytyjskiej i wspierać ofertę Partia Zielonych Leader Elizabeth maja do pokonania minister obrony Peter Mackay w Nowej Szkocji.

Grupa kanadyjskich artystów śledzone nową piosenkę Wołają 'Stop Harper' hymn, którego celem jest inspirowanie wyborców odwrócić się od konserwatystów w dniu wyborów.

Mężczyzna Canada Goose Constable Parka Czarny Opinie