A gdy Katie twierdzi, człowiek nie może przynieść Ci szczęście, Katie przypisuje jej 'wspaniałą' narzeczonego zwiększania jej życie.

To była trąba rok za Katie Piper, po tym jak zaręczył się chłopakiem, Richard James Sutton i stał się pierwszą matkę w czasie jednego roku córka Belle.

oszałamiającej pani pojawiła przystawki powrót do formy tuż po urodzeniu, ale 31 roku życia twierdzi, że nie był przypadek i ważyła kamień więcej po urodzeniu.

Katie odkrywa, że ​​planują ślub jeszcze w tym roku po Richard zaproponowała w grudniu, choć przyznaje, że wciąż nie wybrała miejsce lub wybrał strój.

W wywiadzie MailOnline, powiedziała: 'Uważam, że to bardzo trudne do przystawki wrócić do formy. Wstaję o 5 rano na trening przed pracą, ale ja starałem się stracić tę dodatkową warstwę.

Kobiety Canada Goose Camp Down Hoody Czarny Ceneo

Przewiń w dół do filmu

Wysoka ulica wyraźnie taktowany na zbyt i skierowane go przez własnych zakresów, podobnie jak płaszcz Katie od River Island tutaj. A jeśli chcesz się zaangażować, kliknij prawo do zakupu.

'Tak mała rzecz nie jest tak naprawdę pracuje. Mój narzeczony jest zadowolony czy inaczej, myślę, że on po prostu być szczęśliwym, aby dostać zaproszenie i podkręcić.

'Zawsze noszę afirmację w kieszeni ze słowami' Wdech, wydech zaufanie wątpliwości. ' Czytałem go w kółko, dopóki nie słowa zakorzenione w głowie, a następnie wyłączyć idę.

'Zawsze mówię, że miłość nie jest koniecznością, powiedziała:' To luksusowy i masz być szczęśliwy w siebie w pierwszej kolejności. To jest piękne, że jestem OK i jeszcze coś stwierdzić, że.

Katie Piper była związana z branżą mody, zaczynając karierę jako model, który jest prawdopodobnie dlatego, że zawsze wydaje się wyglądać doskonały obraz w tablicy sartorial zespołami. A kiedy wyszła niedawno, nie mogliśmy pomóc, ale ślinić na jej stroju.

Katie przyznaje również, że pomimo czuje się dobrze w swojej skórze, może czasami czuć przytłoczony showbiznesu wydarzeń, ale nauczył się przezwyciężyć jej nerwy.

'Myślałem, że to będzie mała sprawa,' zachichotała. 'Ale potem porozmawiać z rodzicami, a potem polityka zaangażowania się i zdajesz sobie sprawę, trzeba zaprosić Aunty Maureen i tak dalej.

Większość oglądałem wiadomości wideo CCTV rejestruje ostatnie tragiczne chwile Mirna Salihin życia Matka goli córki włosy po tym, jak rak dziewczynka graficzny TREŚĆ: wznosi się od ciała po tragicznej Kobiety Canada Goose Camp Down Hoody Czarny Ceneo katastrofy Bulls głowy kolbą sobą potem umrzeć od razu od brutalny blow Szokujące chwili dziewczynka zostaje brutalnie pobity po uruchomieniu Matka walki uwalnia niszczący materiał syna ostatnich chwilach Ciężarówka rozbija się samochodem, pozostawiając kierowcy z poważnymi obrażeniami Czy to jest straszne chwila zwłoki dziewczynki otwiera oczy? fat gypsy ślubu w Rumunii toczy się przez cztery dni Groom już dość życia małżeńskiego już po 15 minutach G! Kim Kardashian przemawia również jej ochroniarz GoPro oddaje chwili pływa croc ród pływaków

'Musisz udawać, aby go ', powiedziała szczerze. 'Jestem przekonany, w mojej karierze, ale czuję się z mojego głębokości, na imprezach czerwonych dywanów i czasami myślę, że tam nie należą.

'Nie wierzę w szczęście,' powiedziała. 'Niektóre rzeczy są poza kontrolą, ale to jakość swoich myśli, które określają, w jaki sposób poradzić. Wierzę w moc pozytywnego myślenia.

'Richard ma wielki śmiech, który pochodzi z brzucha, który jest tak zaraźliwy. On jest jeszcze bardziej pozytywne niż ja i on jest naprawdę dobry z naszą córką.

Alternatywnie przelewać pieniądze na numer Emilia Wickstead (jest w sprzedaży!) lub worek okazja na Boohoo.

Katie Piper mówi o kształtowaniu się po urodzeniu córki Belle

Szczęśliwe dni: 31-letni ogłoszono jej zaręczyny z jej 'wspaniałego' człowieka Richard James Sutton w grudniu i planuje poślubić go później w roku

Bling: Katie pokazuje poza jej nowy pierścień zaprojektowany przez Lewisa Malka

Trzymała rzeczy złagodzone w dżinsach, ale dodał, wyrafinowany krawędź z buty zamszowe i płaszcz druku węża. print zwierząt było to nic wielkiego w tym sezonie na wybiegach. Just Cavalli, Gucci i Michael Michael Kors wszystkim bronił trend królował na kolejny sezon. Najlepszy kawałek o zwierząt i gadów wzorów jest jednak to, że choć może to być ogromny teraz, że to jeden z tych trendów, które nadal popularne sezon po sezonie, więc nawet jeśli jest to mniej widoczne na wybiegach, to nigdy nie może wyjść z mody ,