_The Lyric jest włożony 4 milimetry od błony bębenkowej, dążąc do bardziej naturalnie lejek dźwięk. To nie jest pierwszy głęboko w rozprawie kanał pomocy inni opuścili rynek, ale to jedyna wersja rozszerzona na ścieranie. To pozostaje w uchu przez okres do 120 dni, aż bateria się zużyje. Rocznego abonamentu w wysokości $ 1.650 dla każdego ucha obejmuje montaż i zamienników.

Mężczyzna Canada Goose Chateau Parka Czarny Sklep Polska

Wybór wersji 'jest balansowanie między zręczności osoby, ich stylu życia, obawy kosmetyczne mają,' mówi Weigand. 'Musimy dać im możliwości.'

uszczelki chronią Lyric z wilgocią z prysznicami i woskowiny, przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniego ciśnienia, aby uniknąć bólu w tej bardzo delikatnej okolicy ucha, wyjaśnia dr Robert Schindler, emerytowany profesor na University of California w San Francisco, a także członkiem zarządu z producent InSound Medical Inc.

WASHINGTON Oni nie są aparaty słuchowe twojego dziadka.

Dzisiejsze najnowszych modeli wahają się od całkowicie niewidoczny siedzi głęboko w przewodzie słuchowym przez kilka miesięcy w czasie, Bluetooth, gadżety, że telefony komórkowe i iPody otwarte dla użytkowników aparatów słuchowych.

_A prostsze podejście kryje aparat za górnej części ucha i tylko cienkiego drutu, odbiornik, węże do kanału, mówi Suny za Weigand. Około dwóch trzecich jego pacjentów zdecydować się na nich.

Wprowadź nowszą technologię, która nie wyeliminowała problemy z dźwiękiem, ale specjaliści twierdzą, ulegnie poprawie ich dla ludzi, którzy wybrać odpowiednią opcję dla ich stylu życia i potrzeb słuchowych:

_a coraz więcej aparatów słuchowych są kompatybilne z technologią bezprzewodową Bluetooth, niezwykle atrakcyjne dla technika zrozumiały wyżu demograficznego, którzy już prowadzą do problemów w przeszłości z pomocy, że nie działał z ich telefonów komórkowych słuchu, Weigand mówi. Streamer, wykonane przez firmy, w tym Siemens i Phonak, jest noszony na szyi lub w kieszeni gdzie bezprzewodowo lejki dźwięk z urządzenia Bluetooth telefonów komórkowych, iPodów, samochodowej GPS Navigator prosto do aparatu słuchowego.

Potem jest niechęć do wypróbowania aparatów słuchowych ze względu na wygląd lub z powodu długoletnich problemów z jakością dźwięku, a zwłaszcza umiejętność dobrze słyszeć w hałaśliwym otoczeniu. I nie jest koszt, który waha się w całym kraju, ale może wahać się od 1500 $ za uchem wiecej podstawowych wzorów, aż do 3300 $ za uchem dla marek premium. Tylko niektóre ubezpieczenia płaci; Medicare nie.

Dlaczego? Wielu ludzi po prostu nie wiem, czy przyjąć, że potrzebują jednego. Utrata słuchu może przyjść w każdym wieku, z powodu choroby lub genetyki czy nie chroniąc uszy przed hukiem. Ale to staje się coraz bardziej powszechne ze starzeniem się; Statystyki pokazują federalne jedna na trzy osoby w wieku powyżej 60 lat mają utratę słuchu. A może skradać się, jak to często ludzie po Mężczyzna Canada Goose Chateau Parka Czarny Sklep Polska raz pierwszy traci zdolność słyszenia wyższy skok, zanim zauważą szersze problemy.

_Directional odcinają szumy nawet w niektórych tańszych aparatów słuchowych, wchodząc w trybie powiększenia podkreślić głosy prosto użytkowniczki.

'Stigma jest jedną z największych przeszkód, przed którymi stoimy', mówi dr John P. Wiegand, dyrektor Audiologii na Uniwersytecie Stanowym Downstate Medical Center w Nowym Jorku. mają pewien stopień utraty słuchu. The National Institutes of Health mówi najbardziej może być traktowane z aparatów słuchowych jeszcze tylko około jedna na pięć osób, które mogłyby skorzystać używa ich.

mikrofony

To część cichej rewolucji w technologii słuchu, aby zwiększyć użyteczność i komfort urządzeń, że zbyt wiele osób wciąż unikają.

Schindler, pionier implanty ślimakowe dla osób niesłyszących, przyczyniły się do rozwoju Lyric kiedy jego matka zapytała, dlaczego nie poprawić jej nienawidził aparatów słuchowych. Ale to działa tylko na ułamek ludzi, tych z łagodną do umiarkowanej utracie słuchu, którego kanały ucho nie są zbyt małe.

niewidoczne aparaty słuchowe na horyzoncie

Teraz twórca tej niewidzialnej słuchowego idzie o krok dalej próbuje pływać wersję próbną. Około 60 pływaków rozpocząć testowanie nowej generacji Lyric w przyszłym miesiącu, aby sprawdzić, czy silniejsze powłoki mogą wytrzymać co najmniej trzy pływa w tygodniu, dzięki czemu urządzenie do odpierania wody, która zwarcia aids regularne słuchu.

'Słyszę to zażalenie znacznie mniej niż ja słyszałem go pięć lat temu' Weigand mówi o hałasie. 'Dźwięki otoczenia nigdy nie zamierza odejść, i trzeba je usłyszeć być świadomy swojego otoczenia, ale zwykle ludzie będą patrzeć na to, co chcą usłyszeć.'

'To mój ulubiony ćwiczenia,' mówi Kathy Burkhard, 62, San Jose w Kalifornii., który z niepokojem oczekując na wyniki. Ona już pływa ze swoimi tekstami uszach wiązanych przed wodą za pomocą specjalnych wkładek, odporną na wodę i pokrywy pałąk zawodnik jest. 'Robię to dobrze i cieszyć się nim i nie była gotowa go oddać.'

Jeśli tak, to spodziewać się, że w obrocie do aktywnych seniorów, którzy coraz częściej znajdują basenie łagodniejsze formy ćwiczeń niż walenie chodniku.