Ty

to kału klapa WIDEO

'Byłem w okolicznościach, w których można dostać się na plażę i dosłownie nie mogę znaleźć miejsce wystarczająco duże, aby rozłożyć ręcznik,' powiedział Richard Day, dyrektor zdrowia w Chelmsford.

'Nie strzelać do nich, ale strzelać nad głową i to ich przeraża,' powiedział. 'Próbowałem wszystkiego na przestrzeni lat w różnych kursach. Uważam, że pies i po prostu je nęka wydaje się być najbardziej skutecznym sposobem.'

'Nie można po prostu grabie piasek', mówi Patricia Savage, dyrektor Departamentu Rekreacji Westford. 'Trzeba usunąć odchody. To jest problemem zdrowia publicznego'.

Dziś Kobiety Canada Goose Snow Mantra Czerwony Ceneo próbuje przestraszyć ptaki z wózków golfowych i 'petard ptaków', które są 'bardzo głośne petardy' straszyć ich.

Wilmington w Silver Lake doświadczyli podobnych problemów, aż do około siedmiu lat temu, ale od tego czasu, gęsi nie były tak wiele kwestii. Magaldi powiedział, że to częściowo dzięki strategii miasto miało w tym czasie: odciąć dopływ pokarmu ptaków.

nie jesteś sam: lokalnych parków i pól golfowych w dalszym ciągu borykają się z powszechnego ptactwa i ich znacznych ilości odchodów.

'Jest dosłownie odchody, że blisko siebie, że nie można wziąć zwykły ręcznik i położyć go bez uderzania coś'.

'Dzięki regularnej pielęgnacji mechanicznej plaży, my wykorzenione populację chwastów, który zabrał ich źródła pożywienia,' powiedział. 'To naprawdę pomógł trochę. Nie mamy gęsi spaceru na plaży, brodząc w wodzie, co przyczyniło się do programu bakteryjnego.'

Kobiety Canada Goose Snow Mantra Czerwony Ceneo

Wilmington nie jest niczym niezwykłym w próbach znalezienia unikalne rozwiązania, co oficjalna strona stan nazywa 'gęś żal.' Przez wiele lat, urzędnicy państwowi i prywatni dozorców zmagali odeprzeć ptaki, czy to z płotów lub Coyote manekinach lub repelent chemicznej lub, w przypadku jednego miasta Ohio, lasery i materiałów wybuchowych. Ci, którzy są szczególnie zdesperowani, mogą ubiegać się o pozwolenie na państwowych polować na ptactwo. (W 2013 roku urząd Billerica parku zatrudniony myśliwych w celu wyeliminowania irytujących gęsi na ich własności, praktyki, która marszczonej kilka piór w społeczności).

Scott Lagana, nadzorca tereny w Fitchburg Oak Hill Country Club, próbował różnych technik na różnych polach golfowych na przestrzeni lat, w tym fałszywym głowę aligatora, dobrze wyszkolony border collie i sznurka cienki drut nad stawem, aby zapobiec lądowania gęsi ,

Lunenburg miał bardziej twórcze rozwiązanie: W sezonie na plaży miejskiej, pracownicy parku byłoby umieścić linię łańcucha z aluminiowych puszek kołowych przymocowanych do niego pod koniec każdego dnia.

Od tego czasu populacja eksplodowała.

gęsi widzisz latające w formacji V napowietrznych są wędrownych, a częściej, gęsi rezydentami, które żyją na cały rok obszaru są te, które zanieczyszczają parki i cieków wodnych. W latach 1960 i 1970, stan przeniósł liczby ptaków z obszarów przybrzeżnych do środkowej i zachodniej Massachusetts.

Got 'gęś żal?'

deszcz może zmyć odchody skórkę do akwenu, że ludzie używają, a czasami, że ptaki będą kał bezpośrednio do wody. Tak czy inaczej dodaje szkodliwych bakterii do jezior i stawów, oraz zapobiegania takim skutkom wymaga skoncentrowanych wysiłków Cleanup.

Gęsi często gromadzą się w otwartych przestrzeniach oraz w pobliżu zbiorników wodnych, co oznacza, pól golfowych i parków publicznych w pobliżu jezior i stawów są głównymi celami. I z ich obecność pochodzi kał pojedynczy Kanada gęsi może produkować funta i pół odchodów dziennie, zgodnie z Departamentu Massachusetts Rybołówstwa i przyrody.

W ostatnich latach kilku lokalnych plaż mieli zakaz kąpieli, gdy poziom bakterii przeszedł pewien próg. Na przykład miasto Plaża Lunenburg zamknęły się przez kilka dni w roku 2015 oraz w Chelmsford Freeman Lake zamyka się kilka razy w roku.

'Niektóre z nich są umieszczone tak trafią razem i inni po prostu odzwierciedlać słońce i przenieść się na wietrze', powiedział Jack Rodriquenz, publiczne dyrektor dzieła miasta. 'Co ciekawe, wydaje się do zmniejszenia aktywności gęsi'.

urzędnicy