Iran posuwają się do przodu w swoim dążeniu do zdobycia US / UK / moc izraelskiego ze sprzedaży energii. I będzie im się to uda. Jedynym sposobem imperium może powstrzymać Irańczyków jest wysadzić wszystko Iranu w brutalny nadmiarem cesarskiego wściekłości. Spowoduje to uruchomienie WWIII, oczywiście. Tak więc należy go unikać. Należy jednak pamiętać, że i II wojny światowej były zarówno umyślnie rozpoczęte przez imperialistów, którzy zorientowali mieli nic do stracenia, przechodząc do wojny. Wszystkie imperialnej potęgi twierdzą, że chronią się kiedy wyjdzie na podbój innych narodów w celu kradzieży zasobów. USA nie jest inaczej. Oczywiście, nikt nie pracuje na prezydenta lub jakichkolwiek osób publicznych mają prawo to powiedzieć. Jesteśmy zawsze w obronie siebie i to dziwaczne pojęcie 'demokracji', który jest bliżej do Cesarstwa Rzymskiego pod Kaliguli zamiast 'wola ludu' typu rzeczy.

Irański Coach Runs nad nami rozbójników

Ministerstwo oleju w Teheranie zakłada Indie jako czwartym największym konsumentem energii Iranu, natomiast Indie, które importuje się więcej niż dwie trzecie swoich potrzeb ropy, antycypuje tę liczbę zwiększyć nawet o 90% do roku 2030 po 1997 dokumentu parlamentarnego 'Hydro Perspektywy węgla 2025 '. New Delhi ma więc żadnej alternatywy, bez względu na skutki uboczne w stosunku do swoich stosunków z USA, ale do prowadzenia kompleksowej współpracy energetycznej z Iranem.

Jak zwykle, USA i ich partnerzy w zbrodni G7 są mieszając, aby uzyskać więcej wojny z Iranem. Systemy bankowe na giełdzie w USA i są odzyskiwanie dzięki wartości jena japońskiego i utraty wznawianie carry trade. Ale Iran strzelił kilka ważnych przewrotów! Nowa umowa energii z Indiami, na przykład. Rosja bliżej brzegów otwarcie wspieranie systemów jądrowych Iranu ponownie. Koalicja do zniewolenia narodu irańskiego jak Irakijczyków, jest przeszkodą. Więc USA spędza wiele miliardów dolarów długu na wysłanie drugiego lotniskowca do Zatoki Perskiej do zagrażają Iran broni jądrowej. Odpowiedź Iranu jest śmiać się nam w twarz. I Azji odnotowuje po raz kolejny, USA traci znaczną powierzchnię. Czas, aby wznowić drążenia amerykańskiej bazy przemysłowej. Daj niemych Amerykanom więcej kredytów.

Oprócz rurociągu, obie strony zgodziły się spróbować potrójnych związków zawodowych, aby dotrzeć do $ 10 miliardów dolarów rocznie; Jednak oni nie ustawić harmonogram.

Pomimo silnego sprzeciwu USA, $ 7 mld projekt gazociągu, który ma przekazać gazu ziemnego Iranu do Pakistanu i Indii na szczycie porządku obrad wysokich rozmów profilu.

Kobiety Canada Goose Thompson Kurtka Czarny Sklep Polska

Iran posiada klucz do Indii niepewności energetycznej W szybko nasilającego międzynarodowej grze energetycznej, Iran posiada klucz główny do najbardziej zdumiewające blokadę do wzrostu gospodarczego niepewności energetycznej Indii. W kwestii współpracy energetycznej oczekiwanego dominować rozmowy we wtorek między wizyty Prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad i jego wojska w New Delhi, nowy rozdział w relacjach Indie Iran jest na horyzoncie, które będą prawdopodobnie doprowadzić oba kraje bliżej siebie na zasadzie długoterminowej ,

Przegraliśmy wojnę ekonomiczną. Teraz planujemy przegrać wojnę wojskowej. Żaden naród pogrąża się coraz długu wygrywa wojny. Anglia próbowałem dwa razy i za każdym razem, musiał być dofinansowywane przez USA. Mimo to, że Brytyjczycy nie chcą tej pory nie udało im się przyznać, w obu wojnach. Chodzili od bycia bogatym imperium do bycia ubogim dodatkiem a przywódcy Anglii wszyscy pójdziemy do USA, aby prosić o pieniądze. I USA idzie do Chin i Japonii, aby prosić o więcej pieniędzy, dzięki czemu możemy wspierać umierające zarzewie Imperium Brytyjskiego. Dyskusja o głupie.

Chociaż nie jest oficjalna wizyta stan, ponieważ kolej indyjski premier Manmohan Singh odwiedzić Iran, krótki jeszcze znaczący przystanek Ahmadineżada po jego wycieczki do Sri Lanki i Pakistanu jest szeroko interpretowane przez światowych mediach jako rozwinięcie przełomowym, który zapoczątkuje nowa era współpracy energetycznej między energią głodującego Indie i energii obfite Iran, który jest również odpowiedni kanał dla dostaw energii z krajów trzecich do Indii, z uwagi rozszerzające przyłącza gazu i ropy Iranu do śródlądowych krajów Azji Środkowej.

'Co Irańczycy robią zabija amerykańskich żołnierzy i kobiet wewnątrz Iraku', powiedział Sekretarz Obrony Robert Gates. statków w Zatoce Perskiej, a także wciąż rosnące program nuklearny Iranu. Inteligencja, że ​​Iran nie zaprzestał prac nad bronią jądrową.

Jak przewidywano, Indie triangulacji. Indie nie ma ochoty na ukaranie Iranu za chęć broni nuklearnej jak Indii, Chin, Rosji, Anglii, Francji, Chin, Pakistanu i oczywiście bardzo dużych twórców, USA. Indie są szczęśliwi, że muzułmanów sunnickich zneutralizowane przez Shi'as. Stwarza to równowagę sił. Po tym wszystkim, Shi'as nie atakują Indiach, Sunnici atakują Indie! Japończycy kupić dużo irańskiej energii ale również muszą zadowolić nas tak są cięcia z powrotem i to boli gospodarki. Nie wiem, jak długo będą trwały, jeśli Chiny i Indie pisać duże kontrakty z Iranu podczas gdy w Japonii jest zablokowany kupowanie droższy olej z sunnickich muzułmanów. Szwajcaria jest już na przekór wszystkim i zakup irańskiej ropy! To całe ćwiczenie w izolującej Iranie gwałtownie zawaleniem z powodu wysokich cen energii.

przy cenach ropy rakieta, pragnienie Indii tańszego gazu importowanego nabył większą wagę niż kiedykolwiek wcześniej, biorąc pod uwagę to, co Hindustan Times określany jako rosnącą 'podaży popytu niedopasowania' odzwierciedlenie w ostatnich wiadomości, że 'w porównaniu z ogólnym wymogiem 77 milion standardowych metrów sześciennych dziennie (mmscmd) gazu w okresie od kwietnia 2007 do stycznia 2008 roku, zaledwie 37 mmscmd dostarczano '.

'Z naszego punktu widzenia, tym bardziej zaangażowanie jest w pracy, tym bardziej Iran staje się czynnikiem stabilności w regionie' Menon powiedział dziennikarzom po spotkaniu z prezydentem Ahmadineżada, który przybył do New Delhi we wtorek na ostatni etap swojej podróży w Pakistanie, Sri Lance i Indiach, AP zgłaszane.

Rosja wieje gorący i zimny, ale na Kremlu, jest zamrażalnik. Rosjanie okresowo udają się na pokładzie w próbie USA / UE na blokowanie Irańczyków w związku z kolonialne imperium G7. Ale za kulisami, Rosja przygotowuje nas na porażkę. Rosja jest jednym z niewielu krajów o znacznym państwowego funduszu majątkowego od zysków energetycznych. Oni wiedzą, że Chiny, Japonia, Indie i cała Europa potrzebuje Rosji. Wszystkie narody potrzebują USA jako miejsce dla wszystkich jednokierunkowej handlu. Ale kiedy bankrutują, że znikają. Nie będzie żadnego powodu, aby nas wspierać. O ile nie sprzedajemy nasze wojsko jako najemnicy dla innych imperiów. I to już się rozpoczęła. To dlaczego USA jest prawie całkowicie bezbronny. Statki w Zatoce Perskiej nie chronią USA. Nawet niewielkie. Nikt nie przyleciał samolot z Zatoki na Manhattan i zniszczyły bliźniacze wieże. Loty pochodziło z USA. I mamy już żadnej realnej Gwardię Narodową. Oni też są tam, a nie tutaj.

Co kilka tygodni, USA grozi Iran. Gdy nie ma wieści o Iran zarabianie pieniędzy, możemy je zagrozić. Jesteśmy jak ludzie autostradach gospodarstwa do autokaru. Tylko irański trener biegnie tuż nad nami. Więc ruszamy w dół drogi i spróbuj ponownie. Rzucają się na nas ponownie. HAHAHA. Rob Roy, nie jest. A to dlatego, że bankrutują. To dziwne, pomysł nie jest jeszcze na horyzoncie. Tylko Ron Paul odważy się nawet wspomnieć tę ostrą fakt. Jeden, że Irańczycy bardzo uważnie śledzić. A oni czytają mojego bloga. Więc oni są bardzo świadomi swojej pozycji władzy tutaj. Wiedzą też, jeśli nie mają dobrych sojuszników, są tosty. Więc bardzo ciężko pracują na zerwanie sojuszu G7 wojny.

a ten artykuł sprawia, że ​​bardzo jasne, że koniec jest rżenie. Indie jest teraz rzuca swoje strategiczne stosunki z USA pod autobus jądrowej i jazda nad nami. Jest tak, ponieważ w USA jest słaba, nie jest zbyt silny. USA umiera, a nie rośnie. Stany Zjednoczone są w długu, wierzyciel nie naród. Mamy deindustrialized a także wysyłane przez wielu białych kołnierzyków pracy do Indii. Teraz Indie spłaci nas opowiadając nam iść do piekła. Który jest zupełnie OK. To jest jak w prawdziwym świecie działa. USA głupio myślał, gdybyśmy oddał wszystkie nasze miejsca pracy i przemysłu, nasi 'sojusznicy' byłby wdzięczny i kochają nas na zawsze. HAHAHA. Ale wtedy, amerykańska opinia publiczna dowiaduje się w kółko, to lepiej mieć nasi przywódcy są nieme idiotami, ponieważ są one ktoś może pijemy piwo z i zabawy. Mądrzy ludzie są głupi! Ponieważ uważamy, że to śmieszne pojęcie, mamy, które należy podjąć, aby sprzątaczki prawie każdym kraju na Kobiety Canada Goose Thompson Kurtka Czarny Sklep Polska ziemi. Nikt nie może twierdzić, władcy Chin, Rosji czy Iranu są głupie. Plan ataku Drugi amerykański lotniskowiec popłynął do Zatoki Perskiej we wtorek Pentagon zamówił dowódców wojskowych w celu opracowania nowych możliwości atakowania Iranu. CBS News bezpieczeństwa narodowego korespondent David Martin informuje, że planowanie jest napędzany przez co jeden urzędnik nazywany 'coraz bardziej wrogie rolę' Iran odgrywa w Iraku przemyt broni do Iraku do użycia przeciwko wojsk amerykańskich.

prezydent Ahmadineżad stwierdził także rozmowy z premierem Indii Manmohan Singh i prezydent Pratibha Patil podczas jego pięciu godzinnej wizyty w New Delhi.