Kobiety Canada Goose Hybridge Lite Kurtka Czerwony Opinie

ubiegłym tygodniu Walsh nawiązał współpracę z Wielkim Banku Development Corp. zaoferować szkolenia dla firm w Grand Bank i fortuny na jak rozpoznać fałszywe pieniądze papierowe.

Walsh powiedział, że sprawdza wszystkie banknoty ona otrzyma, i unika przy użyciu bankomatów, które arent posiadanych przez renomowanego banku, takich jak te, często spotykane w sklepach i barach. Bank of Canada, który odpowiedzialny jest za walutę, robi zwrot osobom przejdzie nielegalnych pieniędzy, ponieważ podnosi ona robi więc może rzeczywiście zachęcić podrabianiem.

Wszystkie trzy sesje były wypełnione po brzegi.

Warto znać swoje ciasto

To może być niewielka zmiana w porównaniu do ponad 400.000 podrobionych rachunki zajętych w Kanadzie w 2005 roku, ale jest tam wystarczająco śmieszne pieniądze są przekazywane do firm w tej prowincji, aby budzić obawy.

Ludzie byli pod wrażeniem umiejętności prezentacji, powiedział, i czują się bardzo pewnie w jest w stanie określić, jakie środki pieniężne jest prawdziwe, a co jest podrobiony, aby chronić swoje interesy. Jak dobrze, że są obecnie szkoleni, aby wrócić i szkolić swoich pracowników.

Walsh powiedział podrobione pieniężnych ma ogromny wpływ na gospodarkę, a dla każdego 100 dolarów fałszywe waluty sklep otrzymuje, kupiec musi sprzedać tysiące dolarów wartości towarów odzyskać swoje straty. W rezultacie, ceny idą w górę.

A jeśli jesteś w małej, wiejskiej okolicy wiesz, co (towar) obroty, a jej trudno zwiększyć obroty, powiedziała, szczególnie w konkursie i wszystko w tym stylu, więc jego duży wpływ.

Walsh nauczył uczestnikom rozpoznać fałszywe pieniądze i wyjaśnia funkcje zabezpieczeń wbudowanych w banknotach. Zwróciła uwagę, Kobiety Canada Goose Hybridge Lite Kurtka Czerwony Opinie że najczęściej stosowaną metodą wytwarzania sfałszowanej waluty używa drukarkę atramentową, a rachunek najczęściej podrabianych jest 20 $.

Konst. Yvonne Walsh z RCMPs handlowej sekcji kryminalnej w St Johns, który jest również współpraca koordynator RCMPs podrobiony dla województwa powiedział rachunki arent ogranicza się do St Johns, jak niektórzy mogą myśleć.