Minister spraw zagranicznych

Holandia 'powiedział w piątek, że trzy z martwych na lotnisku byli obywatele holenderscy. Bert Koenders powiedział ofiarami były kobiety ze wschodniej miasta Deventer, a brat i siostra z południowej Limburgii, którzy mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Nie zwalnia ich tożsamości.

jądrowa Agencja Kontroli rzeczniczka Nele Scheerlinck powiedział, że ruch w niektórych roślinach 'niekoniecznie jest związana z atakami terrorystycznymi', stwierdzając, że decyzja odmowna trwa zwykle kilka tygodni.

zabitych i rannych w atakach Brukseli pochodzi z kilkudziesięciu krajów, i nadal są identyfikowane.

Natychmiast po atakach wtorkowych, bezpieczeństwa został wzmocniony wokół obiektów jądrowych Belgii i setki pracowników do domu.

Mężczyzna Canada Goose Expedition Czarny Sklep Internetowy

Kerry przyjazd w piątek rano przychodzi godzin po co najmniej sześć osób zostało zatrzymanych w rajdach związanych z atakami z wtorku na lotnisko i metro systemu Brukseli. Oczekuje się, że prokuratura belgijska zdecydować później piątek, czy do ładowania lub zwolnić je.

prokuratorzy belgijskie powiedział w czwartek wieczorem naloty kierowane centrum miasta Bruksela, Jette i okolicy Schaerbeek, gdzie policja wcześniej znaleziono ogromny zapas materiałów wybuchowych i konstruowania bomb materiału w mieszkaniu używanym przez atakujących Brukseli.

Sekretarz Stanu John Kerry prowadzi rozmowy antyterrorystycznych w Brukseli w piątek jak najlepszych członków szyku twarzy rząd bieżącej krytyki Belgii dla serii bezpieczeństwa i wywiadu wad w okresie przygotowań do tego tygodnia atakach bombowych w mieście, które zabiły 31 osób, a rannych 270.

Francuski antyterrorystyczna policja zatrzymała również mężczyznę, który urzędnicy mówią czwartek był w zaawansowanych stadiach spisku ataku. Urzędnicy powiedział Associated Press, że Mężczyzna Canada Goose Expedition Czarny Sklep Internetowy podejrzany, Reda Kriket, 34, miał w przeszłości przekonanie belgijskiego terroryzmu i była związana z podejrzeniem przywódczą w atakach Paryż, Abdelhamid Abaaoud. Jednakże, powiedział, że sytuacja pozostała poważna i kolejny atak jest 'prawdopodobne i możliwe'. Belgia była na najwyższym wpisu od wtorkowych zamachach.

John Kerry w Brukseli władze belgijskie czoła krytyce

Jak również spotkanie z urzędnikami z Belgii i Unii Europejskiej, która ma siedzibę w Brukseli, Kerry jest zobowiązana do wypłaty mu hołd ofiarom ataków w tym tygodniu, co mówi podkreślenia pilnej potrzeby jednolitego frontu wobec państwa islamskiego Grupa.

obława trwa do jednego z atakujących lotnisku w Brukseli, która została nagrana na wideo nadzoru i uciekli z miejsca zbrodni. Prokuratorzy nie powiedział, ile atakujący nie było w sumie, lub ile współsprawcy mogą być duże.

indziej, Agencja jądrowej Belgii powiedział w piątek, że został on wycofany odznaczenia wjazdowych niektórych pracowników i odmawia dostępu do innych osób, które niedawno pośród obaw elektrownie jądrowe w tym kraju może być celem dla ekstremistów.

Kerry, który wylądował na lotnisku w Brukseli wciąż zamknięte, spotka się z przewodniczącym Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, premier Belgii Charles Michel i minister spraw zagranicznych Didier Reynders, a także Belgii króla Filipa. wewnętrznych i sprawiedliwości ministrowie Belgii, którzy próbowali się do dymisji w tym tygodniu, ale powiedziano nam, aby utrzymać pracę przez premiera debatują lotniska i metro ataki z parlamentarzystami tego kraju w piątek. 13 ataków, które opuściły 130 zmarłych w Paryżu. Obaj zostali podobno prowadzone przez tę samą komórkę Islamic State Belgia oparciu.