Śledztwo w sprawie zabójstwa zawarta Admiral Inn

Hamilton zakończyła dochodzenie w sprawie śmierci dusi od Markham rezydenta Tammy Le. Jej mąż znalazł ją martwą w pokoju w Admiral Inn we wczesnych godzinach 23 stycznia, dzięki czemu 25 roku życia Hamilton pierwsze zabójstwo w 2016 r.

Dochodzenie ujawniło LE prostytutką, skontaktował Moore w noc jej śmierci za pośrednictwem internetowego towarzyskie ogłoszenia, powiedział Oleniuk, dodając policji uważają, że nigdy wcześniej nie spotkał.

Kobiety Canada Goose Kensington Parka Różowy Sklep Polska

Dwa dni później głównym podejrzanym Kobiety Canada Goose Kensington Parka Różowy Sklep Polska Terry Moore odkrył wiszące z żółtym liny nylonowej zapętlony na drzewie za szkoły Westdale w zakładanym samobójstwa.

Policja

Oleniuk powiedział, że zawsze będzie pytania o (Moore motywem zabijania. Ale dodał Moore przyniósł linę z nim do hotelu, wcześniej próbował popełnić samobójstwo i zmagał się z uzależnieniem od kokainy jest.

Gdyby Moore sam nie zginął, policja byłaby pobierana 30 lat z morderstwo pierwszego stopnia, powiedział Oleniuk, dodając, nic nie wskazywało na śmierć była wynikiem takich jak wypadek podczas gry seksualnego.