Holmes, który jest najmłodszym z pięciorga rodzeństwa, że ​​pójdzie do domu na święta Ohio, gdzie ma wiele siostrzenice i siostrzeńców do zabawy.

Mężczyzna Canada Goose Freestyle Vest Duch Pl

Holmes, który miał na sobie czerwoną sukienkę Azzedine Alaia i obcasy Manolo Blahnik, Mężczyzna Canada Goose Freestyle Vest Duch Pl był wśród dziesiątek gwiazd, które spadły na prestiżowych targach sztuki w tym tygodniu, w tym rocker Lenny Kravitz, który zaprezentował zdjęć na wystawy, Alicia Keys, Eva Longoria, Ricky Martin i Leonardo DiCaprio.

'Mam nadzieję, że po prostu lepsze, za każdym razem, gdy to zrobić', powiedziała jej ostatnich koncertów reżyserskich, które obejmuje nadchodzącego filmu 'All We Had'.

Katie Holmes trafia do Miami

Holmes szedł po czerwonym dywanie na imprezę opiekania jej okładkę magazynu Ocean Drive w prywatnym domu na South Beach w piątek wieczorem.

W lutym Holmes zagra w nadchodzącym filmie 'dotykana Fire' produkowanej przez Spike'a Lee.

Ona również lubi malarstwo z Suri, jej 9-letni córki z ex męża Toma Cruise'a, ale mówi lekceważąco 'to tylko hobby. Po prostu dobrze się bawić.'

MIAMI Katie Holmes śpiewa, tańczy, a nawet czyni jej reżyserski debiut, ale aktorka przyznaje, że nie jest dużo kolekcjoner sztuki i był chętny do odkrywania Art Basel Miami Beach po raz pierwszy.

Aktorka, która jest znana z bycia zaciekle prywatne, ale w dół do ziemi nowojorczyka, który często metrem pojawia nietknięty przez reflektorów Hollywood.

'Będziemy prawdopodobnie robią dużo świątecznych ciasteczek' i grać w gry planszowe, powiedział Holmes jest fanem gry old school Pictionary i Scattergories.

'Hollywood to biznes, więc jeśli podejść do niego w taki sposób. to jest biznes. To wszystko.'

'Naprawdę doceniam sztukę,' powiedział Holmes, która powiedziała, że ​​następuje Jose Parla na Instagram i przyjaźni się z fotografem, który przechodzi przez JR. Jest także fanem Cy Twombly. 'Mam toe w świecie sztuki.'