że ten rok był o wiele lepsze niż w ubiegłym roku. Myślę, że każdego roku, seria poprawia, powiedział Mario Andretti. seria nie jest na poziomie chcielibyśmy, aby była ona, ale niebo nieprawdaż spada. A my pokazany raz po raz, że kiedy takie rzeczy się wypadek, możemy rozwiązać problem i znaleźć lepszy.

Tylko w ubiegłym miesiącu, IndyCar szef konkurencji, Derrick Walker, powiedział, że rzucenie na koniec sezonu i serii CEO Mark powiedział Miles Walker uważa, że ​​stracił poparcie wielu kluczowych graczy na padoku.

Miesiąc później, pakiet reguł dla Fontana, Kalifornia była tak agresywna, że ​​kierowcy narzekali otwarcie wyścigi było zbyt niebezpieczne. Umieszczono na spektakularny pokaz tego dnia, ale przed tłumem mniej niż 10000 osób. Tor wygrał powrót do harmonogramu następnego sezonu, a od tego czasu IndyCar wdrożył politykę postępowania, który zabrania kierowcom mówić negatywnie o serii.

Dwa tygodnie później, Inauguracyjny wyścig w Nowym Orleanie był deszczowy, ostrożność wypełniona pociągu wrak. I prowadzą do gabloty Indianapolis 500 był nękany przez trzech wypadków, w których samochody poszedł w powietrzu, a czwarty incydentu, w którym James Hinchcliffe niemal wykrwawił się na śmierć, gdy jego noga została przebita przez uszkodzony kawałek rozbitego samochodu.

śmierć Justina Wilsona kolejnym ciosem dla IndyCar Series

Tym wewnątrz serii, problemy aren tak tragiczna, jak się one pojawią.

Ale Fontana zniknął na rok 2016, Nowy Orlean miał pierwszy rok kłopoty finansowe, które mogą uniemożliwić jej powrót i urzędnicy Pocono powiedział, że to, że tor Pensylwania wróci w przyszłym roku jeszcze przed Wilson wypadku.

Justin Wilson zostały przetransportowane na torze wcześniej, że dzień po uderzeniu w głowę kawałkiem gruzu z innego samochodu. Był w śpiączce, walcząc o swoje życie, a Kanaan żona była jedną z wielu, który zastanawiał się, dlaczego kierowców naraża ich życie na linii tydzień po tygodniu. Lauren Kanaan wskazał, że jej mąż wygrał Indianapolis 500, osiągnąć wszystkie swoje cele i zdobył bardzo miłe życie w ciągu 18 lat amerykańskich wyścigów otwarte koła.

Wilson śmierć od tego, co pod każdym względem był po prostu fuks wypadek znowu utopił serii w centrum uwagi dla wszystkich złych powodów, a chodzi w IndyCar głowy w niedzielę finału sezonu patrząc ukoronować nowego mistrza.

IndyCar musiał odwołać swój otwieracz w Brazylii ponad numerze promotora. Sezon rozpoczął się z dobrym wyścigu na Florydzie, ale to był nękany przez debiutu samochody nowe zestawy aerodynamiczne, które okazały się zbyt kruche, nawet najmniejszego kontaktu. Na ulicach Petersburga były zanieczyszczane z rozbitych części i kawałki i kawał gruzu popłynął nad trybunami i uderzył w pieszego. IndyCar wymagane Honda i Chevrolet dokonać ulepszeń strukturalnych.

Gdy Tony Kanaan do domu po wyścigu IndyCar w Pocono Raceway, jego żona zapytała go, dlaczego on nadal ścigać się w serii, która ma tak wysokie ryzyko.

Sześciu kierowców kwalifikują się do płytek, w tym lidera punkty Juan Pablo Montoya, który powrócił do IndyCar w poprzednim sezonie po przejazdów w NASCAR i Formuły Jeden. Jego rok powrót włączyła drugie zwycięstwo w Indianapolis 500, 15 lat po swoim pierwszym zwycięstwie.

To doprowadziło do szalonych zmian w przepisach przed wyścigiem, w którym Honda niechętnie zgodził się zaprojektować zmiany czułem się tylko samochody chevrolet potrzebne.

Kobiety Canada Goose Solaris Parka Czerwony Polska

wiele opinii tam. i od ludzi, którzy aren kwalifikacje, aby dać im, były zawodnik i właściciel zespołu Bobby Rahal powiedział we wtorek. rzeczy się zdarzają, zwłaszcza gdy naciskając granice. Są to najszybsze samochody wyścigowe na ziemi, a tam jest wysoki poziom ryzyka dla niego. Kobiety Canada Goose Solaris Parka Czerwony Polska Ale to, co jest. Ludzie zawsze szukają byle czkawka, aby góra z igły widły. Rahal wskazał na poprawę ocen telewizyjnych muszą być znacznie wyższe? Tak. IndyCar jest także w rozmowach dostać Phoenix powrotem w harmonogramie po 10 latach nieobecności.

Ci wewnątrz padoku są wykorzystywane do chaosu i biorąc ją w kroku.

Harmonogram 2016 nie został jeszcze zwolniony, a właściciele narzekali, że sezon jest zbyt krótki. Seria robi wydaje opłacalne z poza sezonem rozciągania prawie siedem miesięcy. Dla porównania, NASCAR będzie miał tuzin więcej wyścigów IndyCar po żaluzje swój sezon w ten weekend.

Wszystko to może zostać przysłonięte przez Wilsona śmierci w roku IndyCar pozornie odbiła się od jednego kryzysu do drugiego.

Montoya zabiera 34 punktów przewagi w Sonoma w Kalifornii, nad Graham Rahal, amerykański konieczności przełomowym roku. Ma dwa zwycięstwa wskazówek dla swojego zespołu wyścigowego ojca i stara się podać nazwę Rahal swój pierwszy tytuł, ponieważ jego ojciec 1992 mistrzostw.

jeden wkłada pistolet do głowy i sprawia nam to zrobić, Kanaan powiedział. nie bogaty, ale na pewno wygrał głodować, jeśli don to zrobić. Ale robię to, bo mogę bez niej żyć. mentalność kierowców, a żaden objął prowadzenie w tyle niebezpieczeństwem, jak w serii IndyCar. Wilson zmarł w poniedziałek wieczorem z powodu odniesionych ran, zaledwie cztery lata po Dan Wheldon zginął w finale sezonu IndyCar w strasznym wypadku.