Canadian krawędzi sprzedaży detalicznej wyższe w AugustMarkets zagrożonych

Tokio było skutecznie płaska, ale londyński FTSE 100, niemiecki DAX i CAC 40 spadł Paryż aż o 2,2 proc.

'Po pierwsze, BOC uważa, że ​​będzie musiał wędrować ceny zawierają nierównowagi w sektorze gospodarstw domowych, jak zostały rekomendowanie przez prawie dwa lata. Po drugie, BOC będą musiały być bardzo ostrożnym podczas wędrówki ceny, ponieważ wysoki poziom gospodarstwa domowego oznacza dług, że każda podwyżka ma znacznie większy wpływ na konsumenta niż wcześniej. nadal oczekujemy BOC wędrować w lipcu 2013. jednak dzisiejsza decyzja podkreśla, że ​​BOC może wędrować szybko po różnych źródeł niepewności rozproszyć. '

To nie tak, że Kanadyjczycy kupują więcej. To, że to co kupujesz w zakresie żywności i gazu kosztuje więcej.

Jak pisze The Globe and Mail Kevin Carmichael, że linia w dzisiejszym oświadczeniu Bank of Canada jest nowy. I jak donosi nasz Tavia Grant, dolar kanadyjski kolcami, choć potem opadł, po tym jak Bank of Canada odbyło się wzorcową stopę na stałym poziomie 1 procent, ale w dalszym ciągu sygnalizują, choć słabo, że następny ruch stóp będzie się.

Prawie trzy czwarte kanadyjskich gospodarstw domowych będzie odczuwać znaczne obciążenie, gdyby wystąpić niewielki wzrost ich miesięczne płatności hipotecznych, nowe badania przeprowadzone przez Bank of Montreal sugeruje.

pan Carney został ostrzeżenie od miesięcy, że Kanadyjczycy muszą uzyskać swoje finanse domowe w kształcie jak stopy procentowe z pewnością wzrośnie, a także chroni przed wstrząsami finansowymi. Minister finansów Jim Flaherty ma również tę krucjatę jako stosunek długu do dochodów do dyspozycji gospodarstw domowych utrzymuje się na rekordowym poziomie, a spodziewany jest dalszy wzrost.

Jest jeszcze jedna kwestia ważenia na uwadze pana Carney jest, że od rekordowego poziomu zadłużenia gospodarstw domowych.

Bank Kanady zmiękcza Economy Lab stojak stopa, flagi dłużnych concernsTavia Granta: Dlaczego wysoki Dolar kanadyjski jest prawdopodobne, żeby Gospodarki Lab stayKevin Carmichaela: dług Mark Carney Bitwa gospodarstw domowych w porównaniu growthFeeling na celowniku

'Przypomnijmy, że w niedawnym przemówieniu gubernatora Carney w Nanaimo, uczynił to odwołanie i wskazał, że BOC' przy ustalaniu polityki pieniężnej bierze to wszystko pod uwagę. ' Więc jeśli loonie pozostaje silny, otrzymany przeciągnij z handlu mogłoby zachęcić BOC opóźnić podwyżki stóp. '

'Czas i stopień każdym takim wycofaniu będzie ważył ostrożnie wobec globalnych i krajowych sytuacji, w tym ewolucji nierównowagi w sektorze gospodarstw domowych.'

Wyższe oprocentowanie kredytów hipotecznych gospodarstw domowych trudno byłoby trafić: BMORetail wielkość sprzedaży dip

'Uważamy, że ten dodatek może zaproponować dwie rzeczy,' mówi Charles St Arnaud z Nomura Securities w Nowym Jorku.

Nikkei

co oznacza, że ​​istnieje, choć nie znaczy to, że inne kraje są następujące zasady albo zaprojektowane tak, aby przytrzymać ich walut lub, w przypadku Stanów Zjednoczonych, może być po prostu wynikiem niezwykłego wysiłku do soku z gospodarka.

'Po tylu dniach, w których rynki bardzo trudno jest uzyskać poczucie kierunku, to rano widzieliśmy decydujący ruch w dół', powiedział analityk rynku Alastair McCaig.

Choć pan Carney może być w żadnym pośpiechu, aby podwyżki stóp, ostrzegł mógł zrobić oswoić zadłużenia konsumentów. Nie używał tego języka, ale to, co zasugerował.

Ten ostatni kawałek jest ostrzeżenie.

światowych giełdach spadły dziś niepokoi słabych kwartalnych raportów korporacyjnych i bieżących nieszczęść w Europie.

'Największy wzrost w ujęciu dolarowym wśród wszystkich podsektorów był wzrost 2,9 procent na stacjach benzynowych, odzwierciedlając wyższe ceny na stacjach benzynowych,' powiedział agencji federalnych.

to może być krzykiem

'BOC wspomniano dziś dolara kanadyjskiego za uporczywe siłę jako wynikająca z bezpiecznych przepływów haven i globalnej polityki pieniężnej (czytaj pieniądze Fed drukowania ćwiczenia),' powiedział Paul Andr Pinsonnault i Krishen Rangasamy National Bank of Canada.

'Z biegiem czasu, niektóre skromne wycofanie bodźców polityki pieniężnej będzie prawdopodobnie konieczne, zgodne z realizacji 2 procent cel inflacyjny,' Bank of Canada powiedział.

'eksport kanadyjski Przewiduje się podnieść stopniowo, ale pozostają poniżej ich wstępnej recesji szczyt aż do pierwszej połowy 2014 roku, odzwierciedlając słabego popytu zagranicznego oraz bieżące wyzwania konkurencyjności,' Pan Carney i jego współpracownicy na panelu ustawień stopa banku centralnego powiedział dziś.

takie jak Brazylia, walczą z silną walutą, wielokrotnie wypowiadali się na temat polityki walutowych słabymi.

modelu S 500, Dow Jones Industrial Average oraz Toronto S kompozyt śladem.

dolara kanadyjskiego, znany w Kanadzie jako loonie, była silna przez jakiś czas, ważenie na gospodarkę, ponieważ bank centralny zauważył dziś. To, ekonomiści uważają, mogłoby skłonić bank wstrzymać się na pewien czas na pociągnięcie za spust.

Kraje takie jak Chiny przytrzymać ich walut, ruch, którego celem jest wzmocnienie eksportu. Rezerwa Federalna w Stanach Zjednoczonych rozpoczęła kilka rund luzowania ilościowego ostatni został nazwany QE3. Są to programy wykupu aktywów ma na celu wzmocnić ożywienie Ameryki, ale które są negatywne dla dolara.

Mężczyzna Canada Goose Citadel Parka Szary Sklep Internetowy

Kraje

Sprzedaż detaliczna w Kanadzie wzrosła o 0,3 procent w sierpniu Statystyki Kanada powiedział, ale spadła o 0,3 procent w ujęciu ilościowym podczas usuwania skutków cenowych.

'Wyzwania te obejmują uporczywy siłę dolara kanadyjskiego, który jest pod wpływem bezpiecznych przepływów Haven, a skutki uboczne z globalnej polityki pieniężnej.'

Jak donosi The Globe and Mail Tara Perkins, raport wskazuje BMO Kanadyjczycy nadal mają silne intencje zakupowe, jeśli chodzi o mieszkania, z 46 procent właścicieli domów, twierdząc, że zamierza kupić nieruchomość w Mężczyzna Canada Goose Citadel Parka Szary Sklep Internetowy ciągu najbliższych pięciu lat. Ale numer, który kupi w najbliższych pięciu latach spadnie do 36 procent, gdy ceny domów wzrosną o 5 procent, wykazując wrażliwość rynku na ceny w czasie, gdy wielu ekonomistów oczekuje, żeby zmiękczyć.