Nie każdy kocha wrony. W folklorze są one związane z czarami i postrzegane jako omen śmierci. 'Oni się złą reputację, gdyż są one po prostu czarno', mówi Bracey. 'Oni nie mają ładne kolory.'

Istnieje wiele teorii, dlaczego mogą one gromadzić się w tych kryjówek setek ptaków, powiedział Jason Bracey, wolontariusz z rzadkimi, charytatywnej rezerwy badawczej w dziedzinie Blair Cambridge.

To dlatego, że wrony są inteligentne, elastyczne ptaków, które widzieli możliwości, jakie daje im miasta:

liczb w grzędzie może być zdumiewające. Kevin McGowan, ekspert od wrony na Cornell University, twierdzi na swojej stronie internetowej pełne kruka lore że naukowcy nagranego kryjówki miliona lub więcej wron. Większość kryjówki są znacznie mniejsze, ale to nie jest niezwykłe ptaki zbierają się w dziesiątkach tysięcy.

Dane lokalne zdają się potwierdzać. Rządu federalnego hodowli ptaków

To pora, aby zobaczyć zabójstwa wrony

Nieuchronnie widok ogromnych kryjówek zadzwonić do scen umysł od Alfreda Hitchcocka 1963 Thriller 'ptasiej', w których duża liczba ptaków, w tym wron, w niewytłumaczalny sposób zaczynają atakować ludzi w mieście California.

prawdopodobnie mniejsze drapieżniki, takie jak sowy, jastrzębie i szopy, w mieście. I miasta mają więcej światła otoczenia, tak że wrony są w stanie lepiej rozpoznać nocnych drapieżników.

Są padlinożerców z głośnym, ochrypłym 'CAW', ale są inteligentne ptaki, które można rozpoznać poszczególne twarze i przekazują tę wiedzę innym wrony. Nauczyły spadać ciężko łuskane orzechy na drogach, dzięki czemu samochody przechodzące zmiażdży powłoki dla nich.

Miasta są o kilka stopni cieplej, z powodu upału wyrzucony przez silniki i budynków oraz ciepła odbitego od nawierzchni.

I jest to widok, który jest coraz bardziej powszechne w miastach. Badania McGowan sugeruje wrony idą bardziej w przedmieściach miast rosnących numerów.

miasta oferują wiele dużych, wysokich drzew, które tworzą dobre kryjówki, w miejscach takich jak cmentarze, parki i kampusach uniwersyteckich.

Ale ok eksperci twierdzą ludzie nie powinni widzieć ogromnego gromadzących ptaków morderstwo wrony, jak złowrogie i przerażające, ale tak wspaniałym, naturalnym zasięgu wzroku.

Jest mnóstwo jedzenia, z karmniki, zabić drogowego Mężczyzna Canada Goose Expedition Granatowy Polska i śmieci, jak również z tradycyjnych źródeł żywności, takich jak robaki, nasiona, myszy i ludzi młodych i jaj z innych gatunków ptaków.

Średnich miasta jak Kitchener i Waterloo, które nie są zbyt daleko od wsi, gdzie wrony może jeść kukurydzy w lewo na polach po zbiorze mogą być idealnym środowiskiem dla wron, mówi Gregor Beck Bird Studies Canada.

Jest to widok, który ludzie mogą podjąć w każdym roku od późnej jesieni do około marca, a amerykański wrona opuszcza obszar gniazdowania broniła w okresie lęgowym i gromadzi co wieczór z innymi wrony w gminnych drzew spania znanych jako 'kryjówek'.

Mężczyzna Canada Goose Expedition Granatowy Polska