spojrzenie na wszystkich kategoriach w całej umowy (zwany także 'czytania drobnym drukiem'). Hotele zwykle używają słów i zwrotów takich jak 'Grupa ABC gwarantuje użyje X liczba dni pokoju' lub 'X spędzić dolarów przychodów pokojowej'. Pozostałe klauzule mogą powiedzieć: 'Hotel jest poleganie na grupy ABC spędzić dolarów X'. Wszystkie te i inne podobne klauzule, może oznaczać, że Grupa ABC zawdzięcza hotel na 100% noce pokojowej lub utraconego zysku gwarantowanego chociaż żadna z klauzul są oznaczone klauzulą ​​'wyniszczenie'. Moja rada na spotkanie sponsorom od 1999 roku jest to, że jeśli negocjować bez szkody ścierania

Są to tematy, które mam zamiar zbadać w tym tygodniu. Jak John i ja tam iz powrotem, jestem pewien, że będzie on podnieść inne kwestie i komentarze od tych, którzy czytają ten blog może prowadzić nas w innych dziedzinach. Jestem pewien, że debata będzie żywa!

Bez jakimś odniesieniem do ścierania w umowie istnieje niejasności, które mogłyby prowadzić do sporów między stronami w przyszłości. To, co się stało Hyatt i WIBC.

szkody płatnej ścieranie do hotelu na niskie podnieść.

Istnieje wiele tematów, możemy dyskutować, ale wydaje się, że te same problemy Kobiety Canada Goose Snow Mantra Biały Sklep Polska i klauzule w umowach spotkań nadal generują najwięcej dyskusji, debaty i często zamieszanie. Oto lista rzeczy, które myślę, że hotelarze i planistów spotkań powinno być najbardziej dotyczy:

Problemy z jakimi boryka się sektor Meeting

chodzi ścieranie Słyszałem sprzecznych porad dotyczących rachunku ścieranie w umowie. Na przykład, miałem dojść do porozumienia z hotelu dotyczącej rezerwacji blok przepełnienia pomieszczeń. Ścieranie nigdy nie był omawiany, a ostateczna umowa przedstawiane przez hotel nie zawierała klauzuli ścieranie w ogóle. I wtedy poinformowany przez pracownika kolegi, że mój kontrakt musiały zawierać klauzulę ścieranie nawet jeśli ścieranie była zerowa to musiało być napisane w umowie, aby mnie chronić. Czy to prawda? Czuję się, jakbym po prostu zaakceptował umowy bez klauzuli w ogóle tam nie byłaby jakakolwiek odpowiedzialność.

Kobiety Canada Goose Snow Mantra Biały Sklep Polska

W 1999 roku moi partnerzy i ja obsługiwane nasienny sprawę w tej kwestii: 'Hyatt Regency Buffalo v WIBC.'.

umowa musi powiedzieć 'Grupa ABC nie kontroluje gdzie zatrzymać jego uczestnicy i nie gwarantuje i nie będzie odpowiedzialna za niesprzedane pokoje w swoim bloku'.

Konkluzja, można założyć, że 'nie ma klauzuli ścieranie' oznacza, że ​​nie uszkadza ścieranie będzie należny. Musisz

Joan, myślę skierowana swoją APEX problem dzisiaj. Co do citywides, to jest problem, że wieloletnia centra ogół odmówić popełnienia ponad rok na zewnątrz. Trzeba mieć starannie zredagowany zapis awaryjny w swoich umowach hotelowych umożliwiając anulowanie gdy środek nie jest dostępna.

Miałem zaszczyt zostać poproszony, aby służyć jako 'Meeting Industry Guru' w tym tygodniu, aby utworzyć 'punkt / kontrapunkt' blog z Johna Fostera. Po kilku rozmowach z Janem w jaki sposób podchodzimy do tego zadania, zdecydowaliśmy się rozpocząć z podsumowaniem naszych opinii na temat kluczowych problemów stojących przed przemysłem, a następnie postępować zgodnie z pogłębionych dyskusji na temat tych zagadnień. Chociaż John zwykle oznacza grupy i stowarzyszenia i stanowią hotele, oczekuję, że nie będzie miał poważnych sporów na temat najważniejszych problemów do rozwiązania.

Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi na komentarze wciąż uczę się, jak 'blog'

Kim, fakt, że nie ma klauzuli ścieranie w umowie nie oznacza, że ​​nie będzie winien, oznacza to, że hotel będzie musiał udowodnić swoje rzeczywiste straty. Tylko wtedy, gdy umowa ma specyficzny język, mówiąc, że będzie NIE winien byś uniknąć ścieranie. Nie ma wymogu klauzuli ścieranie, ale jest to dobry pomysł, aby mieć jeden.

Mamy reprezentował WIBC i wygrał sprawę w trybie uproszczonym wyroku. Emisja w skafandrze było to, czy WIBC należne hotelu za szkody ścierania, chociaż nie było klauzuli ścieranie w umowie. Sąd orzekł na korzyść grupy, twierdząc, że nie winien hotelu. Trybunał wyjaśnił kwestię dalej. Trybunał stwierdził, że nie tylko nie ma klauzuli ścieranie w umowie, ale nie było żadnych innych określeń, które wymagane do WIBC

Wydaje się, że każdy hotel i każda grupa ma swoją formę umowy i negocjacje, aby uzyskać porozumienie wieki. Choć wydaje się, że standardowy formularz pozwoliłoby łatwiej robić interesy, jakie są zagrożenia? Dlaczego prawnicy z branży, którzy reprezentują zarówno hotele i grupy tak zdecydowanie przeciwko jakiejkolwiek 'standardowej' formie?

Bob nie tak dobrze zorientowany w umowach rozrywkowych i wątpię, że mamy szansę dostać się do kwestii chyba Dave McCann może mieć w przyszłości adres guru.