Making 'The Big Year', który oparty jest na książce nonfi DZIAŁANIA Mark Obmascik, Czarny znaleźć naturalną koleżeństwa z Martinem i Wilson, z których nie znał przed podpisaniem umowy w sprawie.

Jack Black wznosi się na nowe wyżyny w 'Big Year'

facebook email 'ciągnęło mnie do tego zawodu, bo lubię umieścić na pokaz ', mówi Jack Black (ok.), ze Stevem Martinem i Owen Wilson w' The Big Year '.

Od czerni stał się ojcem dwóch synów, z pewnością ich zabawki w klatce piersiowej obejmuje działania Po figurach, dzięki uprzejmości dwóch 'Kung Fu Panda' filmach taty mówi, że może być wykorzystany w nowych obszarach, jako wykonawca, ale on nie może nawet sobie sprawę, to.

Mężczyzna Canada Goose Chateau Parka Szary Sklep Online

'ciągnęło mnie do tego zawodu, bo lubię umieścić na wystawie' mówi Black, który jest stawianie akcentów fi nishing na nowy album Tenacious D z powodu, że ma nadzieję, latem przyszłego roku. 'Próbujesz wysadzić umysły ludzi i nakłonić ich do uwierzenia, rzeczywistość swojego małego zaawansowania. Nie będę świadomie próbuje zachować się jak dziecko, ale chodzi o terytorium, gdy jesteś tatą.

Trwa wielki człowiek zakotwiczyć 'The Big Year', ale Jack Black jest gotowy do pracy.

'Byłem pod wrażeniem umysłu Steve'a.

komedii, otwierając w piątek, costars Steve Martin i Owena Wilsona, przy gnieździe pełnym graczy wspierających w tym Brian Dennehy, Dianne Wiest, An Jelica Huston, Rosamund Pike, Joel McHale i Rashida Jones.

Urodzony i Mężczyzna Canada Goose Chateau Parka Szary Sklep Online wychowany w Los Angeles, Czarny pamięta kiedy fi rst przyjechał do Nowego Jorku z zespołem Robbinsa.

'Byłem bardzo szczęśliwy. tak skuteczne, jak byłem, znam ludzi, którzy mają sos rakiet, które posiadam, ale udało mi się spotkać pewnych ludzi i połączyć nasze pyszne sosy.'

Brad jest sztywna pracy, który ratuje mu pieniądze z pracy szafy, aby realizować swoje marzenia. Ale w tym samym roku Brad goni swój sen, zarozumiały chrupią nazwany Kenny Bostick (Wilson) jest, aby chronić swój rekord alltime i Stu Preissler (Martin), emerytowany prezes fi jest wreszcie rozpoczęciem swojej twórczości pasji. Cała trójka będzie działać przeciw naturze, szczęścia i siebie nawzajem, jak idą do fl danej Nutting za ycatcher tu Bernikla tam.

Wybierz Sport Piłka nożna Koszykówka Baseball Hokej Soccer College High School Więcej Sport Plotki Gry Rozrywka Pics Telewizja Filmy Muzyka Teatr Sztuki Udostepnij facebook email

'To był może 1989 i zrobiliśmy show w Joseph Papp Public Theater,' Black wspomina. 'Byłem jak 19 lat, i miał niesamowity czas robi to wielkie show. To było naprawdę zabawne. I mieliśmy wspaniały bieg niezależnie od tego. Ale ja zawsze kochałem Nowy Jork pomimo, czy naprawdę powodu, jego brutalna szczerość '.

World Politics Rozrywka Plotki Gry Rozrywka Pics Telewizja Filmy Muzyka Teatr Arts Horoskop Dzienny Tygodniowy Miesięczny Pet horoskopy styl życia zdrowie Domy Żywność Viva Opinion Samochody Przewodnik kupującego Oceny Recenzje Aktualności views Zdjęcia Galerie Okładki Ogłoszenia trendy: Donald Trump HURRICANE MATEUSZA Kim Kardashian New York Mets Derrick ROSE

Czarny z Winslet w 'The Holiday'. (Kolumbia / Everett)

Mimo to do Blacka, komiks actormusician siły natury, opowiadać i wyciągnąć nas jak Brad Harris, a strażnika birder nie ptak, dziękuję bardzo starając się dostrzec więcej skrzydlatych stworzeń na kontynencie Ameryki Północnej w ciągu 365 dni, niż ktoś w konkursie Łowiectwo znany jako 'Big Year'.

'I czułem się tak samo o Owena.' Ci ludzie mogą być tak szybkie, no i oczywiście, dzięki czemu Jack, ale ma również tę możliwość być spokojny i zabawny i reaktywny, co sprawiło, że to piękny mix. Oni wszyscy mieli miejsca do oddychania. 'Jack ma przeszłość Wilder, szalonych występów, a to było dla niego okazją do rozwoju', dodaje Frankel. 'Widzisz go na scenie i sposób, w jaki rozwija się publiczność jest fantastyczna. I tu, on i Owen i Steve byli w stanie czerpać energię od siebie. '

Czarny, 42, można skojarzyć. Po dziesięciu latach bycia owskiej buntownikiem Belushi ( 'Szkoła Rocka', 'Jaja w tropikach'), The plucha wieków ( 'Year One'), A Gure fi życie biggerthan ( 'Kostka przeznaczenia', ' king Kong ',' Podróże Guliwera ') oraz Everyman z romantycznym smugi (' The Holiday ',' Margot jedzie na ślub '), on jest teraz w miejscu, w którym może on być w centrum filmu jak' The Big Year ' i sprawiają, że liczą.

'Nie sądzę, że bezpośrednio zmieniła sposób mogę wykonać, choć ojcostwo zmieniło moje podejście do życia, a to wpływa mój temperament, więc może pośrednio to wpływ moje występy mogą po prostu nie zdawać sobie sprawy z tego, ponieważ te rzeczy dzieją się tak,

Wreszcie, muszą być w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie w obserwacji ptaków, jak w życiu, czas jest wszystko.

'Rzecz o tym myślę to czas, zawsze czułem się jakby to było ważne, aby mieć odwagę iść do przodu i podążać swoją pasję,' mówi Black. 'Mimo, że rzeczy, które dał mi nogę w moim życiu były z pewnością fakt, że poszłam do pewnej szkoły w tym samym czasie, co ten facet, który wiedział, Tim Robbins, który mnie do swojej trupy, Gang aktorów.