Pomimo obowiązków bardziej defensywne, Drouin nie zwolnił ofensywnie. W listopadzie został wybrany QMJHL odtwarzacz tygodnia dwa razy z rzędu. Siada na drugim miejscu w QMJHL z 15 bramek i 32 asyst po ostatnich 14 gier passa w którym zgarnął 39 punktów (13 goli).

USA TODAY SPORTSThe 18-letni Sainte Agathe des Monts, Que., native przygotowuje się do przyłączenia zespołu Kanady w ramach przygotowań do Mistrzostw Świata Juniorów na święta Bożego Narodzenia w Malmö, Szwecja.

'Nie sądzę, że chcesz czekać na urazy grać w NHL,' powiedział. 'Nie chcę, żeby facet się krzywda, aby mogli zadzwonić do mnie. Myślę, że chcę być tam, kiedy cały zespół jest [zdrowe]. Oczywiście, że to smutne, aby zobaczyć Stammer zejść tak. Będę tam w przyszłym roku z nadzieją, jako prawidłowe. '

'To specjalny iść na smudze takiego,' powiedział. 'Kiedy zespół wygrywa, gdy [Zdjęcia] pójść łatwiej.'

Choć z Tampa w kampanii wystawienniczej NHL, Drouin, dawniej skrzydłowego, przesunął się do środka. On wziął na siebie rolę centrum No.1 z Mooseheads po dawny kolega Nathan MacKinnon została sporządzona pierwsza ogólna i pozostał z Colorado Avalanche.

Jonathan Drouin dostaje szansę zabłysnąć granicą

Poprowadził Mooseheads do 10 kolejnych zwycięstw w listopadzie, zanim zostały wygaszone 2 0 przez Moncton ostatnią niedzielę. Nagłówek do piątkowego meczu z domu Victoriaville, że Mooseheads (21 10 0) usiąść pierwszy w Konferencji Maritimes, przywiązany do drugiego w klasyfikacji generalnej QMJHL i siódme miejsce w tygodniowym rankingu w CHL użytkownika.

'Zakładanie, że [kanadyjska] Koszulka na zawsze jest ekscytujące' Drouin powiedział w tym tygodniu w rozmowie telefonicznej, po tym jak został ogłoszony był wśród 25 zaproszonych do obozu oceny Kanadzie od 12 do 15 grudnia w Toronto.

Canada Goose Constable Parka Sklep Polska

Ale Drouin, 2012 13 Odtwarzacz CHL w roku, który jest w jego trzeci i prawdopodobnie ostatni sezon w junior kariery spędził w całości z Halifax, sprawia mniej wysiłku umniejszać ból czuł po Błyskawica wrócił go do Mooseheads ,

Po captaining QMJHL cały zespół gwiazda z parą wygrywa z Rosją w tegorocznej metra Super Series, ma szansę odegrać taką samą rolę przywódczą w Kanada ma swoje 15 medal w ciągu ostatnich 16 turniejach świata juniorów.

Canada Goose Constable Parka Sklep Polska

Chociaż złamana noga Błyskawica gwiazdy Steven Stamkos stworzyły otwór na środku z klubem NHL, Drouin odmawia grać co, jeśli gra.

Na pytanie, czy jest on doczekać szansę służyć jako kapitan podczas imprezy międzynarodowej, Drouin oferuje odpowiedź free, zauważając, zespół będzie miał wielu liderów. Potem tylko potwierdza, że ​​będzie 'wielki' nosić drugą C, kiedy Kanada twarze najlepszych na świecie narody hokeja.

'Oczywiście, jest to rozczarowujące coraz wycięte z pierwszej ligi,' powiedział. 'Zajęło mi to trochę czasu, aby przekształcić z powrotem do [QMJHL] Canada Goose Constable Parka Sklep Polska poziom.'

Chociaż Tampa dyrektor generalny Steve Yzerman mogło przechowywane Drouin wokół dziewięciu gier w tym sezonie jego NHL umowie poziomu wejścia przed byłby wyrzucił wrócił go do Halifax, aby uzyskać więcej przypraw. Yzerman Drouin chce korzystać z więcej czasu niż lód mógłby uzyskać z Lightning.

Canada Goose Constable Parka Sklep Polska

On czeka na udział w swoim drugim turnieju świata juniorów po doskonali jako dorobkiewicz 17 roku życia z oddziału, który zajął czwarte miejsce w wypadku w Ufa, Rosja 2013.

'Mamy dobry zespół ponownie w tym roku, a mamy wiele do udowodnienia po tym, że nie wygrał złoty medal', powiedział.