Dodaje, że większość kanadyjskich plany, które obejmują podróżować opieki medycznej wykluczy roszczeń terroryzmu lub wojny pokrewnych oraz zbyt wielu pracodawców w Kanadzie, którzy wysyłają ludzi za granicą, opierając się na tych polityk Travel Group, podczas gdy powinny być za pomocą planu podróży służbowych, które obejmuje te ryzyka ,

(TFG Globalne ubezpieczeniowe Solutions)

Z frakcji ekstremistycznych przy pracy w różnych częściach świata, zagrożenie dla prowadzenia działalności gospodarczej w skali globalnej wydaje się cały czas wysokie. Ubezpieczenie jest kluczowym czynnikiem dla przedsiębiorstw prowadzących działalność w obszarach wysokiego ryzyka

Ostatnie doniesienia z pewnością oddźwięk w środowisku biznesowym. Niedawny raport McKinsey Co wykazały, że 84 procent z 1,316 menedżerów badanych, największy udział w historii badania, są zdania, że ​​niestabilność geopolityczna będzie miało istotny lub bardzo istotny wpływ na globalnej działalności, w porównaniu z 61 procent tylko trzy Lata temu.

Beyond ryzyka geopolitycznego, firmy powinny również rozważyć prostych spraw zdrowia pracowników podczas pracy na zewnątrz opracowane narodowe służby zdrowia. Choć coraz ubezpieczenie zdrowotne w innym kraju może być skomplikowane i kosztowne, to jest ważne, a dodatkowo może być kluczowym narzędziem rekrutacji i retencji, Mr. Woodall mówi.

'To nie było coś nie mogliśmy pomieścić, jesteś rodzajem aktywnego uczestnika,' mówi. 'Oczywiście, że nie jesteś terrorystą, ale w tego rodzaju sytuacji nie było to coś, co mogliśmy zrobić'.

pan Tompkins podaje przykłady niektórych sytuacjach TFG pracował nad z firmami, zwłaszcza tych pracujących w krajach wysokiego ryzyka, takich jak Irak, Afganistan i Somalia.

jako takie, kanadyjskich firm, które zatrudniają ludzi za granicą muszą być w pełni świadomi ryzyka w krajach, w których one pracują i podjąć dodatkowe środki ostrożności.

Ubezpieczyciel pomógł firmom odzyskać ciała

W tym duchu, musiał odrzucić jeden wniosek o zasięgu od kogoś, kto chciał iść i walczyć państwo islamskie z Kurdami rok temu.

Kobiety Canada Goose Kensington Parka Brązowy Pl

Opowiada historię klienta w Afryce, który złamał kręgosłup. O ile usługodawca medyczny nie chciał wykonywać tam i wtedy operację Pan Woodall mówi, że konsultacje z klientem, a zakończył się latania go z powrotem do Kanady prywatnym odrzutowcem z pielęgniarką.

W jednej sytuacji, pan Tompkins mówi miał klienta działającego w Iraku, gdzie liczba pracowników były transportowane przez firmę ochroniarską, kiedy ich konwój został uderzony przez terrorystów IED lub improwizowany ładunek wybuchowy. Eksplozja wysłana pocisku przez obu stronach samochodu Kobiety Canada Goose Kensington Parka Brązowy Pl pancernego, zabijając kilku pracowników natychmiast. TFG następnie kontaktuje się i współpracował z firmą assistance repatriacji ciała.

'Jak każdy klient w strefie wysokiego ryzyka, zadbaliśmy, że bierne wojna i terroryzm zostały pokryte' Pan Tompkins mówi. 'Pasywny, czyli nie bierze aktywnego udziału w terroryzm.'

Z ostatnich islamskich okrucieństw państwowych inspirowane w krajach takich jak Francja czy Niemcy, czy bojowników takich jak Boko Haram w Nigerii, Abu Sayyaf na Filipinach lub dowolnej liczby ugrupowań ekstremistycznych w pracy w różnych częściach świata, zagrożenia dla prowadzenia biznesu w skali globalnej wydaje się cały czas wysokie.

David Tompkins (poniżej), prezes Globalnego TFG Insurance Solutions Ltd. w Vancouver, mówi, że choć odnotowano nieznaczny uptick wniosków cytatów, że nie jest pewien, że kanadyjskie pracodawcy podejmować ryzyko wystarczająco poważnie.

W innym, kanadyjska firma działająca w Afganistanie zatrudniony nieuzbrojonego ochroniarza w Kabulu. Kiedy był w sklepie spożywczym, bandyta wpadł i zaczął strzelać, zanim wysadził się w powietrze, zabijając kilka osób postronnych.

Innym zjawiskiem: Chociaż niektórzy Expat pracodawcy mogą nie uznać konsultantów, którzy pracują dla nich za granicą za pracowników technicznie, pan Tompkins ostrzega, że ​​jeśli coś się dzieje 'będą prawdopodobnie postrzegane jako pracowników.'

'Pozwoli to Twoja firma kontynuować?' Pan Woodall mówi. 'Jeśli masz do czynienia z umów z firmami zagranicznymi, to będzie pozwalają spełnić swoje umowy?'

Porwanie jest kolejnym kluczowym czynnikiem dla pracowników działających w niektórych miejscach, ale pan Tompkins mówi, że nie sądzę, że jest to widoczne, i że wiele firm przejść bez pokrycia za porwanie.

Na początku, że prawie połowa z nich (49 procent) uważa, tendencja ta jest bardzo ważna, podwajając 23 procent, który stwierdził, że pogląd w 2013 roku.

'Poziomy terroryzmu w krajach, w których należy się go spodziewać, wraz z którym nie należy się spodziewać, że [takich jak Francja czy Belgia], pracodawcy powinni myśleć o konieczności terroryzmu zawarte w ich polityce podróży expat i biznesowych,' on mówi.