Z perspektywy sukcesu Trump może być wyjaśnione. Mencken, mędrzec z Baltimore, dawno temu zidentyfikowano gatunki znane jako Boobus americanus. Są jeszcze z nami i chętnie odpowiemy na Jego wezwanie kryciem. Ptaki piórko stada razem i chcą korzystać z tych samych szorstkie laski uprzedzeń i niechęci do materiałów gniazdowania.

Tak, Clinton ma nic piać na temat, ale sowy swojej partii lepszego wisen up. Polityka to dla ptaków, a czuję, że zostały złowione w filmie Hitchcocka.

Ale (ale nieuchronnie) jest nieparzysta kaczka, nawet w okresie, gdy najdziwniejsze stado featherbrains jest mieszanie.

Kiedy odłożył lornetkę na koniec dnia, mój umysł naturalnie wędruje do innego siedliska, gęstych zarośli polityki, gdzie mogę znaleźć zbyt wielu nury i przedrzeźniacze.

Prawdę mówiąc, nie chcę pisać o nim, bo nie chcę być zbyt negatywne. Dlaczego wzburzyć żadnych piór, kiedy będzie już wkrótce? Poza tym wydaje się być przyzwoity, a dzięcioł jak on otworów w twardych kwestii nierówności rasowej i ekonomicznej, na przykład, że inni politycy chętnie latać lub zignorować.

Zamiast tego grozi do historii.

Jeśli Sanders zostali cudownie wybrany prezydentem, to on slam do tego drzewa zwanego Republikanie. Nie chciał mieć szansę nacjonalizacji robaka. Gorzej jednak byłoby, gdyby zdobył nominację Demokratów i jeden z GOP dodo ptaków wymarłych poglądów miały zataczając do Białego Domu dzięki alarmu socjalistycznej podniesione.

Spośród wszystkich nieprawdopodobnych zdarzeń ten szalony rok, strzeliste nadzieje kampanii Sanders przebija wszystko, nawet nieprawdopodobny sukces samego Trumpster.

Chociaż lubię niektóre piosenki kampania Sanders śpiewa zwłaszcza jego troskę o przeciętnej osoby nie latać Wingtip do WingTip w tym lewym skrzydle formacji napędem. Nie jestem na rozszerzenie rząd ogromnie i wydawanie pieniędzy jak to było birdseed. Nie chcę równych wyników dla ludzi uprzejmości państwa tylko równych szans.

Niewątpliwie wiele bzdur mówiono o rzekomym zagrożeniu socjalizmu w tej solidnej domu wolnej przedsiębiorczości. Zastanów się, jak prezydent Barack Obama został pręgierzem. Jako rodniki udać, że jest milquetoast, ale jest się marksistą przez każdego prawicowego kruk siedzący na drzewo wysoko nad rzeczywistością.

Na stronie republikanów w wyborach prezydenckich, Donald Trump, The foulest z ptactwa, squawks koguta jak podczas wypływający powiew podwórze.

słyszę Sanders bash Wall Street i przenieść się niespokojnie na patyk. Tak, niektóre na Wall Street zasługują birdshot w tyłek, ale atakowanie instytucji finansowych w Mężczyzna Canada Goose Foxe Bomber Kawa Sklep Polska sprzedaży hurtowej mody zrozumie środowiska amerykańskie. To ma swoje własne prawa natury, bez której wszyscy awaria ryzyka.

Aby lepiej zrozumieć tę kolumnę, trzeba wiedzieć, jakie ostatnio przeniesiono do obserwacji ptaków.

Wielu z nas zakłada, że ​​Demokratów Hillary Clinton, ona znacznie clucking, by roust te okazy pochodzą preening upadek. Ale żeby rządzić, najpierw trzeba zobaczyć off Niezależny senator z Vermont. Coraz częściej jej kampania r jajko.

Poza tym senator Sanders jest zachodnioeuropejską różnych socjalistycznych poglądach, demokratycznie ptak, który jest trudno się obawiać i ma jakichś szczególnych cech.

Mimo to, dla amerykańskiej ludzie wybierają przewodniczącego Sanders będzie jak je zapraszając straszydło na kolację.

Jest to podstawowa prezydenckie dla ptaków

Mężczyzna Canada Goose Foxe Bomber Kawa Sklep Polska

szokującą rzeczą Sanders jest to, że nie wymaga wprawdzie gatunków socjalistycznych, które rzucają cień na ziemi od pokoleń. Socjalizm jest ciemno, unosząc ptak straszliwej wyobraźni w amerykańskim życiu.

Jest to kolumna Nigdy nie myślałem, że będę musiał pisać, dotyczących tego rzadkiego ptaka starego Bernie Sanders, drugi kandydat Partii Demokratycznej. Myślałam, że będzie urok kilka wyborców z jego folksy śpiew, a następnie znikają, aby ukryć się w zaroślach historii.

Tymczasem odwołanie senatora Cruz ucieczki mnie.

Nawet sępy na Wall Street, tak jak w przyrodzie, mają swoje zastosowania (przepraszam społeczności sęp na powiązanie ich z wcześniej Cruz).

Może wznieść się do nieba na gorące powietrze, ale sępy Turcji więcej pretensji do bycia sympatycznym. Zresztą większość gęsi Kanada mają na tyle przyzwoitości, aby trzymać się pól golfowych, nie pożądaj się grzęda w Białym Domu.

Ted Cruz, gęś Kanada, honks szczycie ściany oddzielenia Kościoła od państwa, który mógłby zburzyć tak szybko, jak można powiedzieć, święte Moly.