Kobiety Canada Goose Expedition Parka Różowy Ceneo

ISIS ukrywanie terrorystów Kobiety Canada Goose Expedition Parka Różowy Ceneo wśród uchodźców

Nie ma powodu, aby sądzić, para zaangażowanych w strzelaniu San Bernardino zostały skierowane do liceum, które Farook często pracował w, i nie było żadnych oznak, że jeden z nich terroryści. Pojawiły się one normalne według wszelkich standardów, więc to nie jest sprawiedliwe, by sugerować, że ludzie z obawy są uzasadnione 'picia Kool-Aid' lub po prostu boją mongerers. Jest to rzeczywistość, czy chcemy, aby potwierdzić, czy nie.

Fałszywe paszporty

Jest to niezwykle wrażliwe czas na wychowywanie najgorszy scenariusz. Miliony ludzi zostało wysiedlonych ze swojego kraju z powodu niepokojów społecznych i zachodnich doprowadziły nalotów. Jesteśmy prawdopodobnie bardziej narażone na ataki prowadzone przez rodzimych terrorystów, obywatele kanadyjscy urodziła się i wychowała tutaj, że zdecydujesz się na konwersję do organizacji ekstremistycznych który jest podstawą jest zbudowany na strachu. ISIL chce nas bać. Chcą stworzyć dalsze podziały między muzułmanami i nie muzułmanów do dalszego ich program, a ten rodzaj propagandy jest pomaganie im tylko.

są prawdziwym problemem. Islamskie Państwo podobno ma dostęp do syryjskich rządowych maszyn drukarskich paszport i blankietach paszportowych. Mają również dostęp do danych biograficznych i odcisków palców na obywateli syryjskich, według amerykańskiej agencji rządowej, więc istnieje możliwość kradzieży tożsamości.

ISIS nie obchodzi, kto ich boli i nie zawahają się zaatakować nasze dzieci. Mamy pełne prawo i obowiązek zapewnić bezpieczeństwo naszych dzieci i rodzin.