Było al ABADI za czwarty wyjazd do obszaru, ponieważ operacja rozpoczęła. Pomimo zwycięstw terytorialnych przed IS, iracki przywódca nadal borykać się z pogłębiającym kryzys polityczny i rosnące niepokoje społeczne w Bagdadzie.

niebo nad sąsiedztwie Shuhadā Faludży w środę wypełniona drobnym pyłem i grubego szarego dymu zaciemnienie minarety i wieże komunikacyjne, jak i salw artyleryjskich pocisków z nalotów otworzyło drogę dla irackich sił lądowych.

Choć słabo zaludnionych północnych obrzeżach Faludży zostały szybko zdobyty przez siły irackie, stosuje się początkowe dni funkcjonowania wyciągnąć większość swoich bojowników do centrum miasta, biorąc około 50.000 cywilów z nimi do wykorzystania jako żywe tarcze.

Młodzież Canada Goose Expedition Parka Granatowy Opinie

Islamskiego Państwa poniósł porażki na kilku frontach w regionie, gdzie zrobione duże połacie terytorium dwa lata temu.

Bojownicy Islamic State 'wybrał swoje miejsce bitwy,' funkcjonariusz antyterrorystyczna powiedział, wyjaśniając, jak grupa skonfigurować wiele pozycje obronne na południowych obrzeżach próbować zapełniać sił irackich, zanim jeszcze miał szansę wejść.

Ściany stał rozdrobnione przez ogień artyleryjski, niemal w każdym domu albo częściowo zawalił lub pancaked. Kratery od nalotów pozostawił wiele głównych dróg bezużyteczny. Konwoje opancerzonych Humvees byli zmuszeni użyć zamiast nieutwardzonych bocznych ulic dzielnicy, w ubijaniu się miękki piasek pod ich bieżników.

Al Abadi dołączył gen Abdel Wahab al Saadi, dowódcy antyterrorystycznej operacji Faludży.

Na prowizorycznym centrum dowodzenia siłami irackimi wspólnie skoordynowane działanie za pomocą ręcznych radiotelefonów z australijskich wojsk koalicyjnych stacjonujących w pobliskiej bazie. Jednym z Australijczyków wymienił ofiar wśród bojowników.

'Daesh koncentrujemy wszystkie swoje siły w tym kierunku', powiedział gen Haider Fadel, jeden z dowódców sił antyterrorystycznych, używając arabskiego akronim dla bojowników Islamskiego Państwa.

Jego wysoka wartość jest jednym z powodów jest to, wdrożył dobrze wyszkolonych snajperów i zbudowany rozległe sieci tuneli, by go bronić.

To południowe sąsiedztwo Naymiyah, która została zabezpieczona przez siły irackie w niedzielę, nosi blizny przedłużającego się walki, a teraz częsty widok na terytorium Iraku, które zostały wygrał z powrotem z IS.

'Dwa KIA (zabity w akcji), jeden z rannych brakującego ramienia prawą rękę' niezidentyfikowany australijski przez radio po wywołaniu w nalotu na bojowników Islamskiego Państwa. Siły w roku 2004.

Chociaż inne siły bezpieczeństwa z federalnym i prowincjonalnym policji, milicji szyickich rządowych usankcjonowane i irackiego wojska otoczyły miasto, tylko elitarne oddziały antyterrorystycznych walczą wewnątrz Faludży na tym etapie operacji.

NAYMIYAH, Irak Kolumna czarnych Humvees przewożących irackie siły specjalne walcowane na południu Faludży w środę, po raz pierwszy od ponad dwóch lat, że wojska rządowe weszły w Western City w posiadaniu grupy islamskie państwa.

W ostatnich walkach z znajduje się w miejscach takich jak Ramadi, Fadel powiedział, jeden ze znaków, że bojownicy traciły przyczepność na terytorium kiedy cywile zaczynają uciekają do centrum miasta.

premier Haider al Abadi obiecał szybkie zwycięstwo, kiedy poinformował o rozpoczęciu operacji w dniu 22 maja wyzwolenia Faludży, około 40 mil (65 km) na zachód od Bagdadu. Jednak złożoność zadania szybko stało się jasne.

Grupa

Irackie Młodzież Canada Goose Expedition Parka Granatowy Opinie siły wcisnąć głębiej ISIS

'Spodziewamy się kolejną wielką walkę jak ten przed Fallujah spada,' urzędnik powiedział, wyjaśniając, że przewidywane sił irackich napotka kolejny silnie ufortyfikowane miasta.

Fallujah jest jednym z ostatnich JEST warownie w Iraku. Siły rządowe powoli odzyskał terytorium, pomimo że nadal kontroluje części północnej i zachodniej, a także drugim co do wielkości mieście Mosul.

Wojska antyterrorystycznych walczył domach walk z bojownikami w sąsiedztwie Shuhadā, a oczekuje się, że praca, aby powrócić do miasta, aby być jednym z najtrudniejszych jeszcze.

Po irackie siły specjalne zaczęły próbuje uderzać w obrębie granic miasta, tempo operacji zwolnił.

W środę wieczorem premier odwiedził niedawno odzyskali terytorium.

'Spodziewamy się, że w obliczu jeszcze większego oporu, przede wszystkim dlatego, że jesteśmy jedynymi siłami wjeżdżające do miasta,' Fadel powiedział.

'Jesteśmy konieczności walki dwie bitwy jeden nad ziemią i jeden poniżej,' powiedział iracki mjr. Ali Hamel Wojskowego wywiadu skrzydła.

'Do tej pory nie widzieliśmy, że' w Faludży, powiedział. 'Gdy to zrobimy, to będzie tylko kwestią czasu.'