Stewart została wychowana przestrzegać mężczyzn w jej życiu, więc gdy jej chłopak, Harry powiedział jej pomóc pimp dziewczynę, zrobiła to, Schuman powiedział. Był to okres dwóch miesięcy w życiu Stewarta ona szybko pożałował i zamknąć, Schuman powiedział.

W ramach tej umowy, Stewart przyznał się do winy w mniejszym za ułatwieniami karnej.

Stewart 'był bardzo nawy', kiedy poznała Harry'ego i Johnsona w 2010 roku, doświadczonych przestępców, którzy wiedzieli, jak manipulować kobiet, Schuman powiedział.

Stewart przyznał towarzyszyła 17-letnia do męskich domów i pokoi w motelu, wprowadził ją i pobiera pieniędzy z góry, a następnie czekał w samochodzie na zewnątrz z Harrym, który reklamowany Canada Goose Palliser Coat Sklep dziewczynę na stronach internetowych.

Jason McCarthy, zastępca prokurator Grand Forks County, powiedział, że nigdy nie miałem przypadek, w którym takie poważne przestępstwo został dostosowany do tego, co będzie w końcu jest wykroczeniem, jeśli Stewart następuje poprzez jej zawieszeniu na zdaniu odroczonego.

Stewart była w separacji od rodziców, którzy teraz mieszkają w Minnesocie, Schuman powiedział.

Sędzia daje dwa lata w zawieszeniu na kobiety w Grand Forks stręczycielstwo przypadku

'Ona jest bardzo szczęśliwy' Schuman powiedział. Jej ojciec jest byłym policjantem i fundamentalistyczne Chrzciciela proboszcz, a Stewart kształcone w domu, nie rozwijają przyjaźnie dorastania i został źle przygotowany do prowadzenia życia na własną rękę, kiedy wyszedł z domu, Schuman powiedział.

Stewart, 22, ze łzami w oczach dziękował stan sędzia okręgowy Sonja Clapp dotyczący porozumienia co widział niezwykłe porozumienie między obrońcy i prokuratora.

W pisemnym oświadczeniu czytamy, że ze łzami w sądzie środa, Stewart przyjął odpowiedzialność za jej przestępstwo, ale powiedział, że nie było 'osoba Byłem lub osoba, którą chcesz być.'

wetlandsOUTDOORS CALENDARopinionHeadlinesPort: Potrzebujemy 'żaden z powyższych' opcja na naszej ballotsOUR OPINIA: Kudos do UND dla fotografii findingsVIEWPOINT: propozycje podwyżka podatku Tytoń ignorować realityLETTER gospodarczej: Dakota Północna odpowiedzi protest pokazuje Kawalerii mentalność literę: Niech medyczną pracę marihuany w North DakotaOnce w obliczu możliwej kary dożywocia za stręczycielstwo 17-letniej dziewczynki, Amanda Stewart środa został skazany na 70 godzin prac społecznych i dwa lata nadzorował próby na mniejszą opłatą.

Canada Goose Palliser Coat Sklep

McCarthy powiedział Clapp środę po zapoznaniu się więcej o przeszłości Stewarta, polecił 'odejście w dół' w swoim zdaniu, mimo że już doszła do porozumienia z Stewart i jej pełnomocnika, Darla Schuman, w styczniu, aby poprosić o letniej kary.

Prokuratorzy powiedział Stewart i Joshua Harry, 27, pimped dziewczynę do kilku mężczyzn w Grand Forks w marcu i kwietniu 2011 roku, po Travis Johnson, 30, po raz pierwszy przekonał dziewczynę do pracy jako prostytutka.

Stewart, z dwoma mężczyznami, został oskarżony w sierpniu z handlem ludźmi z nieletniej dziewczynki, przestępstwo klasy AA, który przenosi maksymalną karę dożywocia bez możliwości wcześniejszego zwolnienia, państwowy najsztywniejszego zdanie.