Mężczyzna Canada Goose Freestyle Vest Biały Sklep

górę pomidora z boczkiem, łamiąc ją na krótsze odcinki, ile potrzeba, Mężczyzna Canada Goose Freestyle Vest Biały Sklep aby zmieścić się równomiernie. Top z drugiej połowy bajgla, a następnie szczelnie zawinąć w folię kanapkę. Piec w piekarniku przez 20 minut lub aż do chwili nagrzane. Podawać natychmiast. Sprawia, że ​​jeden.

Następna w kolejce, wędliny. Wiele delikatesów sprzedają wędzone i pieprzem wersje wszystkich zwykłych podejrzanych. Jeszcze lepiej, idź do kurczaka z rożna lub preparowana steków szynki lub indyka kiełbasek.

Wreszcie, nigdy nie zapomni sera, jeden z najprostszych sposobów na dodanie twarzy uderzając smak. Coś niebieskiego lub twarde (takie jak parmezan lub pecorino) jest dobrym wyborem.

1 szklanka serka śmietankowego (styl bloku, nie bita)

również pomyśleć ugotowane. Gdy masz luksus planowania naprzód, powoli podsmażyć pokrojone warzywa w cienkie oliwy z oliwek, sól i pieprz nocy. Te karmelizowane warzywa będą pyszne po dodaniu (ciepła lub zimna) do kanapek.

Nutrition informacje w jednej porcji: 812 kcal; 284 kalorii pochodzących z tłuszczu; 32 g tłuszczu (15 g nasyconych, tłuszczów trans 0 g); 191 mg cholesterolu; 81 g węglowodanów; 53 g białka; Włókno 5 g; 2731 mg sodu.

Cut gruby plaster z centrum pomidorach; Zastrzegamy sobie pozostałą pomidora dla innego wykorzystania. Umieścić plaster pomidora na łososia, a następnie deszcz go z odrobiną octu balsamicznego. Doprawić solą i pieprzem.

dla wegetarian, myśleć cienkie. Dla ułatwienia, sprawdź w workach, rozdrobnione warzywa (czasami oznaczone jako mieszanek coleslaw) dostępny w sekcjach przyniosła większości spożywczy.

Rozgrzać piekarnik do 350 stopni. Zmniejszenie o połowę obwarzanka poprzek, a następnie rozprzestrzenił połowę sera z każdej strony. Najwyżej połowa bajgiel z łososiem.

Jazzy latem sandwich

Zacznij proste, z majonezem i musztardą, a następnie wymieszać w dupek z mango, na przykład. Fantastyczna mieszanka może być wykonane z równych części majonez, musztarda i ketchup. Spróbuj z deli plasterkach indyka i sera cheddar.

WARM boczku wędzonego łososia i obwarzanek