Podczas wykorzystywania seksualnego istniał w Iraku, jak nigdzie na długo przed wojna zaczęła się w 2003 roku, inwazji i niestabilność, która nastąpiła doprowadziło do środowiska, w którym młode kobiety i dziewczęta stały się o wiele bardziej podatne na handel, powiedziała rozprawę.

Chociaż trudno dane są trudne do zdobycia, badania grupy sugeruje wielu były przemycane przez gangi przestępcze krajowym lub międzynarodowym lub sprzedany do wymuszonego małżeństwa przez ich własnych rodzin.

Another okrutne praktyki, zwłaszcza w Syrii, jest małżeństwo, w którym dziewczynka mąż za cenę do mężczyzny w piątek, tylko dla niego, aby rozwieść ją w niedzielę.

Irackie kobiety zmuszano do seksu

Inni handlarze są taksówkarze, którzy zwabić dziewczyny z fałszywymi ofertami pomocy, a następnie zabrać je do burdeli albo młodych ludzi zwerbowanych przez gangi, którzy nakłaniać wrażliwych młodych dziewcząt do eloping a następnie sprzedają je w niewoli seksualnej.

ten szczególny rodzaj małżeństwa nie jest wyraźnie nazywa prostytucja, to w efekcie wykorzystania seksualnego, często zmuszone, jako środka zabezpieczającego albo utrzymania, lub generowanie zysku. anty handlu ludźmi i prostytucji przepisy istnieją w wielu krajach regionu, woli je egzekwować pojawia się słaby i nie oferują dużo ochrony ofiar.

raportu opublikowanego przez londyńską spoza grupy rządowej Social Change Edukacji na Bliskim Wschodzie (SCEME) środa nadzieję to zmienić.

Uruchomienie raportu Iman Abou Atta, kliniczne badacz, który szuka karierę zawieszone rok temu w celu opracowania studium, powiedział na rozprawie w Izbie Lordów w Londynie, że czuła się zmuszona do zbadania po zrealizowaniu zakresu cisza wokół tej kwestii.

Tymczasem przepis schronień, opieki zdrowotnej lub pomocy psychologicznej dla napiętnowanych ofiar wykorzystywania seksualnego, którzy mają trochę inne szanse na zatrudnienie, jest prawie nie istnieje w całym regionie, Abou Atta powiedział.

Uprawniony Karamatuna lub naszej godności, badanie wskazuje na trudną sytuację dziewcząt w wieku od 10 lub 12, które zostały uprowadzone z powojennym Iraku do krajów, w tym Syrii, Jordanii, Libanu, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Arabii Saudyjskiej w celu wykorzystania seksualnego.

innych ofiar handlu ludźmi na terenie Iraku zakończy się w klubach lub domach, często w Bagdadzie, czytamy w raporcie. Niektóre z tych domów zostały ustalone wyłącznie w celu zaspokojenia popytu stworzonego przez pracownika serwisu Stany Zjednoczone, dodaje.

Inni wykorzystali inni trudności. Jeden przypadek cytowany w badaniu jest to, że 17-letnia Amira, której zubożały ojciec zaakceptował ofertę człowieka, aby ją zatrudnić za 200 $ na miesiąc do opieki nad jego żoną niepełnosprawnych. Jak również domowych, była zmuszona do seksu z synem człowieka i przyjaciół.

Setki tysięcy Irakijczyków zostało wysiedlonych i uchodźców wykonane przez wojnę. Uniemożliwiono pracę legalnie, niektórzy ludzie zmuszeni krewnych do prostytucji, aby zarobić pieniądze dla rodziny.

W stwierdzeniu, że może zaskoczyć niektórych ludzi, wielu handlarzy na terenie Iraku to kobiety, badanie mówi. Chociaż niektóre z tych, które same były ofiarami wykorzystywania seksualnego, Abou Atta mówi, inne są w nim na łatwe pieniądze.

W ruch we właściwym kierunku, Syria umocniła swoje prawa anty przemytu ubiegłym roku, badanie mówi, a hartowanego kar wobec mężczyzn biorących udział w handlu ludźmi. Jednak kobiety, które zostały zmuszone do prostytucji nadal borykają sankcji też.

Jedna dziewczynka, zidentyfikowany jako Shada, został pozostawiony przez jej ojca na granicy syryjskiej, badanie mówi. Była przemycanych do Damaszku, gdzie została zgwałcona przez pięciu mężczyzn i sprzedawanego z kobietą, która zmusiła ją do pracy jako prostytutki w klubach.

wiele kobiet zmuszanych do handlu seksualnego wtedy czuć uwięziony, nie mogąc opuścić ze względu na zagrożenia dla ich rodziny i brakiem jakiejkolwiek przyszłości w konserwatywnym, głównie muzułmańskim społeczeństwie, które ma tendencję, aby zobaczyć je jako winę za ich który przemawiał do niektórych ofiar handel usługami seksualnymi w Libanie, powiedział kobiety malował ponury obraz.

One irackiej organizacji pozarządowych, Organizacji Wolności Kobiet w Iraku, szacuje się, że około 4000 kobiet, jedna piąta z nich w wieku poniżej 18 lat, zniknął w ciągu pierwszych siedmiu lat po wojnie.

Kobiety Canada Goose Trillium Parka Gray Pl

pochodzi z ceną ich życiu, cena ich rodzin, powiedziała.

W chaosie wojny i zamieszanie, bezprawia i biedy, która nastąpiła, niezliczona stały się ofiarami handlarzy seksualnych, niektórzy w Iraku oraz innych sprzedanych ponad granicami.

profesjonalne gangów przemytniczych kierować również młode kobiety po uciekają do domu uciec przymusowych małżeństw, nadużyć i przemocy, czytamy w raporcie.

sugeruje, że stawki te małżeństwa, w którym przeprowadzane są Mut nasila się latem, gdy samiec turystów odwiedza Syrię z Zatoki, badanie mówi.

Niektóre młode ofiary nabrać na myśli propozycję małżeństwa jest prawdziwe, Abou Atta powiedział, a następnie po wykorzystywane seksualnie są szybko rozwiedli i wrzucili na ulicach, wszelka cześć poszła w oczach konserwatywnym społeczeństwie arabskim. Następnie są one łatwym celem dla dalszego wykorzystywania.

Raz w ręce handlarzy, ofiary twarzą ponurą przyszłość.

Syria deports również iraccy uchodźcy przebywający nielegalnie pracujących w kraju, w tym kobiet zmuszanych do usług seksualnych.

Początkowo koszmar, powiedziała. zdają sobie sprawę, że nie ma wyboru, nie może uciec. Kobieta opowiada, jak po tych, którzy przemycanych Kobiety Canada Goose Trillium Parka Gray Pl niej nauczyłem zamierzała uciekać, grozili zniszczyć życie córki poprzez jej wstyd publicznego więc zdecydowaliśmy się na pobyt Abou Atta powiedział.