Według badań papieru 2012 wyprodukowanego przez zespół, tylko 38 procent (16 z 42) typowo jadalnych gatunków, które są legalne polowanie lub ryby w Nowym Jorku, są wyraźnie wymienione.

Jak pieczeń z dziczyzny garnek lub dziczyzny nachos na dźwięk Super Bowl? Istnieje recepty także dla wiewiórki potrawka, wędzonej gęsi chili, enchiladas Snow Goose, duszone cietrzew, parmezan pieczony pstrąg z grilla bass Cajun.

Nie mięso jest bardziej lokalne, naturalne i wolne począwszy od dziczyzny i ryb.

Locavores poszukują większego połączenia swoich źródeł pożywienia. Kupują lokalnym, unikając produkowanych komercyjnie mięs, gdzie bydło, świnie i kury trzymane w zamknięciu są karmione hormonami wzrostu i warzywa są traktowane pestycydami.

przyniesieniu do domu jedzenie na stole jest główną motywacją dla rosnącego segmentu myśliwych z przyczyn od ruchu locavore, recesji i więcej kobiet polowania.

sondażu 2013 ogólnopolski telefon, prowadzoną przez Responsive Management, Wirginia firma badawcza specjalizująca się w odkrytych problemów rekreacyjnych, stwierdzono, że ponad jedna trzecia (35 procent) respondentów wybrała 'dla mięsa '' z listy powodów, dla których Kobiety Canada Goose Victoria Parka Lekki Szary Allegro polują. siedem lat temu, odsetek myśliwych mięso było tylko 22 proc.

Finansowanie została zabezpieczona do analizy pstrąg Brook, oficjalnego ryb Nowy Jork, Kanada gęsi i Cieciornik. Z jego analizy kompletne, pstrąg został dodany do bazy danych. Moira Tidball chcieliby zobaczyć Whitetail jelenie, śródlądowe łososia i sześć podgatunków dzikich indyków dodanej w czasie.

Ich połączenie lesie i wodzie rozciąga się na ich kariery, Moira jako żywienia wychowawca Seneca County Cornell Cooperative Extension i Keith jako starszy przedłużacza stowarzyszonej w Departamencie Zasobów Naturalnych na Cornell University.

Tidball poleca książki według Jackson Landers (początkujących Przewodnik po Hunting Deer dla żywności), lilia Raff McCaulou (wezwanie Mild: Nauka polowania My Own obiad) i Tover Cerulli (Wskazana Pamiętając Carnivore).

'Jest to tym większy obraz, są połączone z naszym jedzeniem, podłączonego do naszej przyrody, '' powiedział Tidball, matka dwóch córek, który dorastał w Penfield.' Pojawił się nowy demograficzna myśliwego, który obsługuje, że osoby zainteresowane locavore ruch, więcej kobiet na polowanie, a pomysł jest polowanie na jedzenie. ''

to co jest na obiad

'Jesteśmy stwierdzając, że locavores docenić, że '' Tidball powiedział.

'Celem było stworzenie zasobu dla ludzi, aby znaleźć łatwe do naśladowania receptur i informacji, aby mogli cieszyć się co zbierać lub zapalenia, '' Tidball powiedział.

'Było to zwieńczenie mojej kulinarnej procentowej i żywienia edukacji oraz fakt, mój mąż jest wielkim myśliwym, '' powiedział Tidball, kto posiada kulinarne absolwentem Boston University oraz tytuł magistra w żywieniu z Kentucky.' Miałem dużo materiał do pracy. Wiewiórki wrócił do domu, kaczki i gęsi, i musiałem dowiedzieć się, jak je gotować. ''

Kobiety Canada Goose Victoria Parka Lekki Szary Allegro

I tak bardzo znaczące. Tidball i jej mąż, dr Keith Tidball, zapalonych sportowców, którzy spożywają wszystko, czego złapać i zabić.

Porównując dzikich gatunków USDA robi listę z ich gospodarstwa podniesione odpowiedniki (jelenia z bydła mięsnego na przykład) wykazały, że dzikie wersji zazwyczaj mają mniej tłuszczu i mniej kalorii będąc wyższą zawartość białka i minerałów.

I wtedy wiem, jak gotować ten kawałek pożywne dziczyzny, gęsi, królików lub pstrąga. Witryna jest ładowany z przepisów na grubą zwierzynę, drobną zwierzynę, ptactwo i ryby, które zostały utworzone lub Moira znalezionych w ostatnich latach. I tak, ona osobiście przetestowane każdy na jego smakowitość i łatwość przygotowania.

W menu: Dzikie indyka Rolada z sauted zieleni i grzybami, bażanty i orzech ryżowy pilaw, pan przypieczonego słonki, duszone wiewiórki w sosie jabłkowym, wiśniowym gęsi wędzona walleye i dziczyzny Kiełbasy, wszystko to w połączeniu z wyborem Finger Jeziora butelkowanego i wina.

mieszkających w Finger Lakes, przyszła spotkać wielu ludzi, którzy polują i ryby, a nawet więcej, którzy nie mają pojęcia o tym, jak złożyć ptaka czy dobry bas smak. Ma jedno złe doświadczenia z dziczyzny tylko obrócić ludzi.

Korzystanie z oprogramowania komputerowego oraz informacje uzyskane od Departament Rolnictwa USA, Tidball tworzy etykiety żywienia ona przywiązuje do jej przepisów. W ramach swojej pracy, w Tidballs, wraz z Cornell kolegi Keitha, dr Paul Curtis, pracujemy z USDA, aby uzyskać bardziej dzikich ryb i dziczyzny gatunki wymienione w Krajowej bazie składników odżywczych.

'To moje ulubione święto, '' Moira Tidball powiedział.' Wielu z naszych przyjaciół cieszyć łowiectwa i rybołówstwa, jak również i oni przywiozą na żywność, psy myśliwskie i ich dzieci. To tyle radości. ''

Wśród siedmiu państw, w których uczestnictwo polowania mieszkaniec urósł, co Nowy Jork jest jednym, 68 procent mówi, że byli zainteresowani polowaniem 'jako lokalny, naturalnym lub zielone źródła żywności. '' Coraz więcej kobiet (55 procent w porównaniu z 27 procent) twierdzi, polują wyżywić swoje rodziny.

Przed słyszeliśmy zdanie 'farmy fabryczne. ''

Para porusza i sprzedaje również trawą wołowiny i produktów organicznych. Ich działanie Canoga Creek koncentruje się na zrównoważonym rozwoju, w tym prac konserwatorskich w Canoga Creek Watershed. To wszystko jest częścią pasji zaangażowania Tidball w 'locavore '' życia.

Hosting dzikich ryb i dziczyzny obiad dla rodziny i przyjaciół w ich historycznym Canoga Creek Farm i chroniony widokiem Cayuga Lake jest tradycja Tidball Dziękczynienia, czas na prawdziwie uczcić i docenić dobroci natury.

Posiadanie więcej dzikich ryb i dziczyzny w tabeli odżywczych USDA dodaje 'legitymacja, że ​​jest to dobre, zdrowe źródło pokarmu, '' powiedział Tidball i pomoże konsumentom dokonywanie świadomych wyborów.