Wiele miast w całym kraju są zakazem sklepach zoologicznych ze sprzedaży szczeniąt i kociąt. Zamiast tego, sklepy z adoptable zwierząt ze schronisk biorą swoje miejsca.

nadszedł czas, aby stworzyć prawdziwe rozwiązanie, aby zamknąć trwale szczeniąt

Ronks Kennel, Ronks, Pensylwania otrzymała 15 ostrzeżeń od państwa i trzy cytaty. Istnieją dwa różne numery licencyjne przypisane do Ronks hodowli, ale oba są na Ronks Road i udostępnić numer telefonu. Od 2006 roku, strony Ronks Kennel otrzymały 15 różnych ostrzeżeń państwowych strażników psa i co najmniej trzy różne cytaty, większość z nich pod numerem licencji 05171. Problemy napotkane w 2013 i 2014 roku zawarte psy w potrzebie opieki weterynaryjnej, psy bez odpowiedniej dreszcze ciepła w zimnym, nadmiernych kału i niebezpiecznych warunkach. Lic. 05171 i lic. 02422.

Nic nie ma lub zatrzyma te z osiąganiem korzyści z hodowli psów i pozwalając im na sufferso zysk może być wykonane. To łatwe pieniądze, a oni nie obchodzi psów.

Jr Kennel, Quarryville, PA Stosy kału, działających bez licencji. W styczniu 2014, stan pies strażnik, które oceniły tę hodowla, że ​​działają bez licencji. Było ponad 50 psów i szczeniąt na miejscu. Hodowla została wcześniej licencjonowane i zostały przywołane i ostrzegł, wiele razy przez urzędników państwowych na kwestiach związanych z niedostatecznym obudowy, słabej wentylacji, sterty odchodów, kwestie opieki weterynaryjnej i innych problemów. W marcu 2014 roku inspektorzy wrócił do zatwierdzenia hodowli oczekiwaniu nowej licencji i okazało się, że nadal nie było wentylacji operacyjnego. PA Lic 02343.

To wszystko sprowadza się do konsumenta.

Run Way Kennel, Gordonville, Pensylwania Chore psy znalezione w dziewięciu inspekcji; nie udało się zaszczepić na wściekliznę w sześciu inspekcji. Od 2006 Run Way Hodowla została wymieniona przez miejscowych leśników psów sześć razy za Canada Goose Foxe Bomber Sklep Polska brak prawidłowego szczepienia psów wściekliźnie, znaczącego zagrożenia dla zdrowia publicznego. Ponadto, inspektorzy stwierdzili, że chore zwierzęta w potrzebie opieki weterynaryjnej w ciągu dziewięciu różnych inspekcji i wydał dziewięć różnych ostrzeżeń i sześć cytatów w ciągu siedmiu lat. Inne problemy zauważył kilkakrotnie zawarte nadmiernych kał i brudne i niebezpieczne warunki. W 2013 roku sam, hodowla zawiodły cztery inspekcje państwowe. Problemy wykryte w 2013 roku, które były również odzwierciedlenie w poprzednich inspekcji zawarte psy bez szczepień przeciwko wściekliźnie, brudne warunki i liczne chorych lub rannych psów potrzebujących opieki weterynaryjnej. Hodowla przeszedł jedną inspekcję do tej pory w 2014 roku (luty 2014). Stan licencji 03925.

Są tacy, którzy chcą bardziej rygorystyczne przepisy ustawowe nałożone. Przepisy Haven zatrzymał szczeniąt z proliferacji w całym kraju. W rzeczywistości, wiele młynów mają pod ziemią w Pensylwanii.

Pomimo nowej ustawy uchwalonej psa, który został w 2008 roku, Pensylwania jest wciąż znany jako stolica Pseudohodowla Wschodu bez względu na to, w jaki sposób go kręcić.

bottomline: Musimy zakazać sklepach zoologicznych ze sprzedaży szczeniąt. Tyle czasu i energii zostały wydane na tworzenie bardziej rygorystyczne przepisy, ale jak widać z raportu HSUS, te psy są zmuszeni żyć w ohydnych i przerażających warunkach. Przepisy prawne nie zmieniają tego faktu.

U. aren zamykając większość hut w kraju. Przepisy aren zatrzymując cierpienie niewinnych, a czasem ledwie oddychających pięknych zwierząt.

Głębokie Run Kennel, Liban, PA otrzyma pisemne ostrzeżenia i cytat ze strony państwa w roku 2013. Mimo, że minęło kilka swoich ostatnich inspekcji, powtarzające się problemy zostały udokumentowane w tej hodowli przez około pięć lat. W styczniu 2013, Głębokie Run Kennel otrzymała pisemne i słowne ostrzeżenie od inspektorów państwowych dla wysokich poziomów amoniaku, słabej wentylacji i inwazji gryzoni. W lutym 2013 r hodowla otrzymała kolejne ostrzeżenie dla psów bez minimalnej ilości miejsca hodowli. W czerwcu 2013, stan zwierząt strażnicy zauważyć, że nie było 70 psów na terenie obiektu oraz 'wszystkie psy były ze względu na egzaminy weterynaryjnych lub przed 5 maja 2013 roku i nie została zakończona.' W 12/13/12, hodowla otrzymała ostrzeżenie dla niedopuszczalnych poziomów amoniaku i problem gryzoni w hodowli. W 2010 roku hodowla otrzymała wiele pisemnych ostrzeżeń dla psów bez wody, nadmiernego kału, niebezpiecznych warunkach i innych problemów. Stan licencji 03968.

hodowla komercyjna facilitiesare kopalnię złota dla leniwych i obojętnych ludzi tego świata.

prawne prawo domów netto nike talon zlokalizować reagować nike talononline zakończeniu tego nawróconego własnością ktoś zatrzymał ucztowania zakupy miejsce. Dobroć moja opinia starałem się podróżując chwilowo fakt, jednocześnie Air Jordan 11 Bred muszę przyznać, że zaczęło się opanowanie najlepsze dania coraz mniej. ewentualnie dostał aż pani jest to faktycznie dwa przykładem atrybutem. Zdradzając im Artystyczne tło ściany, specyficzne jade, Żonkil, a po tym cerule

zwolennicy zwierzęce musi pochodzić ze sobą tworząc rozwiązania, aby zatrzymać sprzedaży szczeniąt w sklepach zoologicznych sopuppy młynów stałe mogą być zamknięte.

HSUS może prowadzić raporty. Członkowskie mogą ustanawiać nowe prawa. Ani uda się kończy nędzę młynów szczeniak.

(Można zobaczyć HSUS pełny raport tutaj.)

Choć edukacja jest kluczem, dalsze kroki należy podjąć, aby zmienić tę zbrodnię, raz na zawsze.

Ona zrobiła wywiady w telewizji, radiu, prasie, a także dał przemówień. Tworzenie świadomości tych ważnych tematów jest kluczem do realizacji działań, aby pomóc zwierzętom według Tina. Lubi także informować ludzi o organizacji i ludzi, którzy pomagają zwierzętom. Tina zagłębia się także w jej własnych osobistych doświadczeniach ze zwierzętami. Missouri czele narodu jako mające najgorsze.

Jestem w klasie komunikacyjnej opieki zdrowotnej i amHello. Jestem w klasie komunikacyjnej opieki zdrowotnej i nie jestem dobry w pisaniu w ogóle. Potrzebuję pomocy rozpoczynania pracy na papierze. Potrzebuję około 700 słów, aby zacząć i musi pokryć te questionsHow jest skuteczna komunikacja zawierać podstawowe elementy komunikacji? Jak to podstawowe elementy efektywnej komunikacji różnią się od podstawowych zasad komunikacji opieki zdrowotnej? W jaki sposób dostawcy zachęcać niechętnie konsument

W worstbreeding budy w Pennsylvaniacan znaleźć w Lancaster i LebanonCounties.

Raporty te dowodzą jedynie, że tysiące psów cierpią każdego roku bez tworzenia prawdziwego rozwiązania frezy szczeniaka.

Canada Goose Foxe Bomber Sklep Polska

Canada Goose Foxe Bomber Sklep Polska

Cztery budy w raporcie PAlistedin theHSUS z powodów są następujące:

Choć nasza nowa ustawa pies zamknęła młyny Szczenię w stanie Keystone, nie robi zmienia faktu nie ma niedobór tych przerażających miejsc lęgowych gdzie psy żyją w brudzie, opłakanych warunkach i cierpią niewyobrażalny ból.