Kobiety Canada Goose Hybridge Lite Vest Topaz Ceneo

Jobs, 56, został pochowany w piątek o non cmentarza wyznaniowego w hrabstwie Santa Clara. Nazwisko osoby, która wypełnione świadectwo zostało zaciemnione.

Apple Inc. ogłosił swoją śmierć środa bez podania szczegółów na temat czasu i miejsca. Symboliczna prezes producenta iPhone zrezygnował ze stanowiska sierpień 24. Został zdiagnozowany w 2003 roku z guzem neuroendokrynnych, rzadką formę raka trzustki i przeszedł przeszczep wątroby w 2009 roku.

Jobs zmarł w domu zatrzymania oddechu

'Mam doświadczenie najsmutniejszych dni w moim życiu i przelał wiele łez w ciągu ostatniego tygodnia,' Kucharz powiedział w liście, który został opublikowany wcześniej na stronie internetowej 9to5mac.

Spółka planuje imprezę 19 października na cześć Praca dla pracowników, prezes Tim Cook powiedział w poniedziałek w e-mailu do pracowników.

Santa Clara County Departament zdrowia publicznego w San Jose w Kalifornii., wydany dokument poniedziałek, wymieniając zatrzymania oddechu jako bezpośredniej przyczyny Kobiety Canada Goose Hybridge Lite Vest Topaz Ceneo śmierci, z 'przerzutowego nowotworu trzustki neuroendokrynnych' jako przyczyny. Nie przeprowadzono sekcji zwłok.

środa, według jego aktu zgonu. Jego zajęciem było wymienione jako 'przedsiębiorca' w 'high tech' biznesu.