na 54, Grundy zdecydował, że nadszedł czas, by wyjść z ukrycia.

Teraz ona jest dzielenie się nią ze światem w swojej autobiografii 'pogłębienia życia', który jest wydany jeszcze w tym miesiącu. Grundy poświęca rozdział w książce jej jest gejem.

katolickiej szkoły wicedyrektor który wyszedł jako gej po ponad 20 lat mówi, że ma nadzieję, że jej historia pomaga LGBTQ nauczyciele i uczniowie czują się bezpieczniej w systemie szkolnym.

Ona też chce zobaczyć LGBTQ uczniowie czują się mniej 'niewidzialne' i wrażliwe w szkołach, czy są one w systemach szkolnych publicznych lub religijnych.

'ja byłem wystającym z niej na dłuższą chwilę, i to było dobre kopać te drzwi cerować otwarte, tuż przy zawiasach' Grundy powiedział.

homoseksualny jest uznane za dopuszczalne przez kościół katolicki, ale mówi stosunki seksualne musi być między mężczyzną i tylko kobiety.

Grundy Mężczyzna Canada Goose Ontario Parka Duch Pl że niektórzy koledzy nie byli zaskoczeni, kiedy wyszła.

Grundy również zaniepokojeni jej pracy, gdy gej przyjaciel, który poślubił swojego partnera został natychmiast zwolniony z pracy w szkole katolickiej w innym pokładzie.

wkrótce być emeryt twierdzi, że wiele osób nie rozumie, że to zajmuje trochę czasu, aby 'wyjść z siebie'.

Mężczyzna Canada Goose Ontario Parka Duch Pl

'Dobrze było kopać te drzwi cerować otwarte'

'To naprawdę nie dziwi mnie, że ludzie umieścić dwa do dwóch, ale to, co jest ważne dla mnie jest to, że muszę być w stanie nazwać, i czuć się bezpiecznie w nazywania go i być bardziej szczery,' powiedziała.

Teraz Grundy, który został poradnictwo LGBTQ młodzieży przez większość swojej kariery nauczycielskiej, ma nadzieję, aby utorować drogę dla innych nauczycieli, więc nie trzeba czekać tak długo.

'Wiele razy ich świat nie znajduje odzwierciedlenia w ich szkołach,' powiedział Grundy. 'Większość piosenek, które są rozgrywane na całym PA są (o) heretosexual związkach, plakaty, które widzą w swoich korytarzach mają pary heteroseksualne kiwając je do następnej szkoły tańca.'

Joan Grundy, który odchodzi od Mariackiego High School w Kitchener, Ont. w piątek, że wyszła do siebie dwie dekady temu, w wieku 33. Ona tylko podzieliła się seksualność z bliskimi przyjaciółmi i rodzicami.

Jednak ona powiedziała, że ​​jej pozycja w tablicy katolickiego uczynił ją jeszcze bardziej spostrzegawczy biorąc taki duży krok.

'pewnie byłby nieco bardziej vocal wcześniej, to na pewno powiedzieć, gdybym nie był w zarządzie katolickiego' Grundy powiedział CTV w Kanada AM w piątek rano.