W 'samicy' Elia jest nie do naprawienia statusu kobiet i pokazać, jak we wszystkich formach życia od bakterii do ssaków jest więcej do życia kobiet niż produkcji jaj, przyciągając wrogów, robienie dzieci, z tendencją czerwia i jest przeszło do pracy lub promocjach.

Jak o modliszki, który zjada jej kolega żyje, podczas gdy on jest całkowicie pochłonięty kochać się z nią stało?

Każda kultura polityczna ma swoje historie pochodzenia. W obecnie popularnej darwinowskiej gatunku opowieści, Matka Natura ma cel główny i gawędziarz przykleja się do prostego stałym tematem.

Albo idealny model dla nowoczesnych kobiet są te parthenogenic jaszczurki, ekspertów na świecie w 'niepokalane poczęcie', które nie potrzebują mężczyzn lub plemniki w ogóle. Cały gatunek jest kobieta, a ich jaja są samo nawożenie.

Po czym twórcze formy życia, powinny nowoczesny model Kobiety Canada Goose Victoria Parka Biały Internetowy Polska kobiety wyzwolone sama?

co z wędkarza Holboell? Samica jest 45 cali, podczas gdy mężczyzna jest tylko pół cala długości. Jego przeznaczeniem jest stałe jaw jego drogę do jej boku i nie stają się fizycznie przekształcił jej jądra, sperma produkcji żeński narząd, na zawsze jej 'wygodę reprodukcyjnego'.

małżeństwo, wierność, czystość i kilka innych współczesnych nieprzyzwoitości są połączone w zmodernizowanej świadomości Elia do męskiej siły przymusu, którą postrzega jako zagrożenie dla dobrego samopoczucia, a nawet przetrwania kobiet.

Albo legendarny królowej miód pszczeli. Bierze od jej drone konkurent jego penisa, którą zrywa i zachowuje dla siebie. On odlatuje do wykrwawić się na śmierć.

'The Female Animal' jest protestem w imieniu polyandrous przepiórek, hermafrodytycznych wędkarzy i parthenogenic jaszczurki przeciwko jakimkolwiek programem, boskich lub fizycznych, by oswoić się z ludzką kobietą. Jest on napisany przez Irene Elia, antropologa biologicznego, darwinista, nowoczesnej kobiety wyzwolonej, a jak ona mówi nam, karmiącej matki, który czuje się uciskanych i zagrożonych przez statusu kobiet w społeczeństwie ludzkim, nieproporcjonalnym obciążeniem rodzicielstwa doznanych przez słaba płeć naszego gatunku, a do instytucji małżeństwa.

W większości gatunków, jak się okazuje, rodzicielstwo nie jest specjalizacja kobiet, a nie zawsze jest to prawda, że ​​mężczyźni są większe niż samice albo że płcie wyróżniają ich genitalia.

Elia chce wywrócić nasze wyobrażenia na temat ról płciowych z serii żywy, dowcipny i prowokacyjnych opisów alternatywnych eksperymentów w żywych wśród glonów, bakterii, ptaków, ryb, gadów i ssaków, ze szczególnym odniesieniem do reprodukcji rodzicielskie obowiązki i różnice płci w wygląda, postaw i zachowań.

Cel: wygrać w walce, aby uzyskać genów do następnego pokolenia. Jest radość w podróży i dowiesz się rzeczy.

wprowadzenie przez Ashley Montagu A Donald Hutter książce

To nie tylko coitus, które mogą być niebezpieczne dla zdrowia. Ryzykowne, a także, jak podejrzewam, to cała sprawa używania non ludzką naturę, by służyć ludzkich celów politycznych. Natura jest wystarczająco, aby służyć jako model do prawie wszystkich różnych ambicji; i to ma, i to będzie.

Książka kończy się złowieszcze prognozy o ewolucyjnych konsekwencji przyszłych technologii do sztucznego zapłodnienia i klonowania ludzi: 'Dlaczego wygranej sex nagrody Nobla pozwoliłby na seks nudne, bezsensowne życie pochłonie połowę żywności w przypadku gdy nie są już potrzebne ze względów reprodukcyjnych? '

Nie dajmy przeoczyć polyandrous przepiórki, gdzie samica ma kilku mężów, które przejmują odpowiedzialność za karmienie dzieci.

To jest nadal powszechnie podobno wśród członków naszego gatunku, że kobiety są przeznaczone do udomowienia i że nie ma zbawienia, spełnienie i ochrona dla kobiet w małżeństwie. Jeśli Bóg (lub charakter) nie zamierzał kobiety są opiekunowie dzieci i opiekunów w domu, to dlaczego Bóg (lub charakter), aby kobiety owulacja, gestate, mleczan i tak dobrze dostosowane do uczuć innych ludzi?

Książka jest w najlepszym przeglądów kompleksowo na pomysłowe projekty rozmnażania płciowego i bezpłciowego można znaleźć w przyrodzie szczególnie wśród bardziej odległych gatunków, ptaków, ryb, owadów i gadów. Prawda, czytelnik przypomina, mogą być bardziej fantastyczne i polnych niż fikcja.

Kobiety Canada Goose Victoria Parka Biały Internetowy Polska