Canada Goose Freestyle Vest Polska

Lotnisko posiada szereg procedur w celu zmniejszenia niebezpieczeństwa, Lincoln powiedział, w tym hazing i anty środków Relief. Jednak najbardziej skuteczny środek odstraszający był trzy lata projekt pływów cyrkulacja lotnisko zmniejszył ilość stojącej wody na terenie portu lotniczego, który przylega do Goleta Slough.

Zwraca Jet do Santa Barbara po uderzeniu Gęsi Wiadomości lokalne

Morgan Durrant, rzecznik US Airways w Filadelfii, powiedział Noozhawk że jet wiózł ekipę czterech do 49 pasażerów. było dość zakłócenia, Durrant powiedział.

miał 26 uderzeń ptaków w 2006 roku, 19 w 2007 roku, osiem w 2008 i ośmiu do tej pory Canada Goose Freestyle Vest Polska w tym roku, powiedział. Z sumy 2009, jednak podkreślił, że cztery były martwe ptaki znalezione podczas regularnych kontroli pasa startowego i założono, że został uderzony przez samolot.

ptaków są znaczne zagrożenie dla lotnictwa, Lincoln powiedział, a lotniska w Santa Barbara miała swój udział incydentów na przestrzeni lat.

Zgadzam się, aby nie używać forów Noozhawk za atakami osobistymi. Obejmuje to każdy rodzaj osobistego ataku w tym, ale nie ograniczając się do, ludzie w naszych opowieściach, dziennikarze, którzy tworzą te historie, inni Czytelnicy, którzy komentują nasze historie, lub ktokolwiek inny w naszej społeczności.

woda przyciąga ptaki, powiedział. współpracy ze społecznością środowiska i komitetu zarządzającego Goleta Slough, zwiększyliśmy pływów krążenie. Z mniejszą ilością wody stojącej, że mniej atrakcyjne dla ptaków, które są najbardziej niebezpieczne. Raptors i kanadyjskie gęsi są najczęściej wypadkowi, zgodnie z ptakiem Komitetu USA. A 12 funtów Kanada gęsi uderzenia samolotu dzieje 150 mph na zdjąć generuje siłę o masie 1000 funt spadł z wysokości 10 stóp, komisja mówi. Komentarze powinny być istotne i muszą być wolne od wulgaryzmów i obraźliwych sformułowań i atakami.

Zgadzasz się nie pisać w sposób niż emuluje, objaśnienia lub udaje, że jest kimś innym. W żadnym wypadku nie są czytelnicy delegowania Noozhawk świadomie używać nazwy lub tożsamości innej osoby, czy to kolejny czytnik na tej stronie, osoby publicznej, sławna, wybranych urzędnika lub postaci fikcyjnej. Oznacza to również czytelnicy nie będzie świadomie podawać żadnych danych osobowych innych członków tych forach.

To była rutynowa wylotu środę rano do lotu US Airways do Phoenix.

Zgadzam się z szacunkiem. Noozhawk zachęca inteligentnego i pasji do dyskusji i debaty, ale teraz ma politykę zerowej tolerancji dla tych, którzy nie mogą wyrażać swoje opinie w sposób cywilnego.

zgadza się nie zamieszczać na Noozhawk żadnych uwag, które mogą być interpretowane jako zniesławiające, oszczercze, obsceniczne, bluźniercze, wulgarne, szkodliwe, groźne, deliktowy, napastliwe, obraźliwe, nienawistne, seksistowskie, rasistowskie lub etnicznie sprzeciw, albo że są naruszające czyjąś prywatność ,

Canada Goose Freestyle Vest Polska

zarządzania i redaktorów Noozhawk'S, według własnego uznania, zastrzegają sobie prawo do usuwania pojedynczych postów lub odebrać uprawnienia do dostępu każdemu, kto w naszym przekonaniu naruszył którykolwiek z tych warunków lub jakimkolwiek innym okresie obowiązywania niniejszej umowy; Jednak nie ma obowiązku, aby to zrobić.

Podwozie było wciąż w dół, gdy przewoźnik regionalny Mesa Air Flight 2920 poleciał dab przez stado gęsi, pasażer powiedział Noozhawk. CRJ700 Bombardier z 53 osób na pokładzie leciał w kółko przez około 20 minut w celu wypalenia paliwa, a następnie zwróciła się do lądowania z powrotem na lotnisko. Nie było żadnych urazów i jet zwrócone bez incydentów, ale ekipy ratownicze lotniska były pod ręką na wszelki wypadek.

był piękny, jasny, słoneczny poranek, powiedział. zaraz po starcie, lecieliśmy zimnica przez stado gęsi. Jeden uderzył w skrzydło, a drugi został zaklinowany w przednim podwoziem. To było dość spektakularne. Lincoln, kierownik operacje lotniskowe, że kontrola wykazała drobne uszkodzenia samolotu, który później został przewieziony do zakładu pusty naprawy.

Strajki

Canada Goose Freestyle Vest Polska

zgadza się nie zabiegać o innych. Zgadzasz się, że nie będzie korzystał fora Noozhawk w celu uzyskania i / lub reklamować osobistych blogów i stron internetowych, bez wyraźnej pisemnej zgody Noozhawk użytkownika.