nie mam pojęcia, jak inni radzą sobie w tym systemie zwodniczej i drapieżnej. Przypuszczam, że tną jak najwięcej, jeśli możliwe. Zawalenie obligacji / rynki pochodne są młotkiem funduszy emerytalnych. W Japonii, Europie i Stanach Zjednoczonych, potrzebę wzmocnienia systemów bankowości inwestycyjnej, potrzeba, aby wspinać się zapasy znów jest koniecznością. To jest podstawa systemów emerytalnych. Teraz fundusze emerytalne nie są napływające do akcji lub banków pochodnych. Poszukuje się wraz ze wzrostem histerię jakiegoś bezpiecznego portu, gdzie istnieje co najmniej ochrona przed globalną inflację.

Załamanie kosztów paliwa grozi spowodowaniem pierwszy spadek cen z wyłączeniem świeżej żywności od kwietnia 2006 roku, powiedział Hitomi Kimura, strateg dochód ustala się na JPMorgan w Tokio. Żądanie to może zostać ograniczone na aukcji inflacji połączonej długu dzisiaj, powiedziała.

Trzy kraje mają bardzo wysokie zadłużenie państwa: USA, który jest mistrzem tutaj, Anglii i Japonii. Nie tylko, że widzieliśmy wczoraj, jak USA i Anglii są bardzo zadłużony na rynku obligacji, do obcych mocarstw. To dlatego MFW i G7 wszystkich krzyczeć i wołać o złych państwowych funduszy majątkowych. Fundusze te są te ratowanie rządy największych potęg finansowych na ziemi. Uprawnienia finansowych, które są głęboko w czerwieni na pewnym poziomie. Japonia nie jest głęboko czerwony w wysokości ponad $ 10 bilionów obcych mocarstw jak USA i Wielkiej Brytanii. Są Fortress Japonii! Rząd jest w długu z jego własnych uprawnień eksportowych przemysłowych i innych zainteresowanych stron.

Wokół rynków: Inflacja obligacje w Japonii może spaść Inwestorzy powinni sprzedawać inflacji obligacji indeksowanych Japonii, ponieważ ceny konsumpcyjne mogą spaść po raz pierwszy od roku do czerwca, JPMorgan Securities Japan powiedział.

Na przykład, jak sprzedaż samochodów w Japonii zawalił, ale wzrosła w Stanach Zjednoczonych. To jest strach 'status quo' Ja też mówić o w sposób negatywny. Daleki od bycia dobrą rzeczą, wszystkie dynamika gospodarcza Japonii są bardzo destrukcyjne dla USA. Zwłaszcza 'carry trade'. Ten carry trade jest związane z globalną inflacją. Wzrost podaży pieniądza, który został przekształcony pożyczek został obciążony wszystkimi systemami na ziemi z dużych obciążeń dłużnych. Po drugiej stronie planety, mieliśmy jednoczesne wartości zasobu mieszkaniowego bańkę, która ostatecznie wynika z bardzo niskich stóp procentowych w połączeniu ze śmiesznie tanie jenów.

Stany Zjednoczone są największym rynkiem obligacji powiązanych z inflacją. Ma $ 411,2 mld papierów wybitny, o 9 procent swojego rynkowego długu państwowego. Dla porównania, obligacje inflacyjne związane Japonii mniej niż 1 procent zaległych papierów dłużnych.

Japonii New Inflacja indeksowane obligacje rządowe Japonii wkrótce rozpocznie wydawanie inflacji indeksowane obligacje w marcu 2004 roku podczas gdy Ministerstwo Finansów planuje wydać tylko 600 miliardów jenów w roku fiskalnym 2004 mniej niż 0,4% całkowitej emisji obligacji znaczenie nowych obligacji nie należy zapominać.

Sztuczka z japońskiego uruchomienia tego rodzaju funduszu, podobnie jak USA, leżą na temat statystyk inflacji. Nieszczęśliwa klasa robotnicza spędza więcej swoich dochodów na żywność i paliwo więc wyłączenie wydatków na produkowanych elementów, gdy te dwa nadmuchać. Ta inflacja napędza spadek cen produkowanych wyrobów, dlatego właściwie maski inflacji, a nie wzmacnia go. Oprócz tego, geniusze działające banki centralne celowo i złośliwie umieścić wszystkie te informacje do tyłu: twierdzą, że żywność i paliwo nie ma znaczenia, ponieważ zmieniają się cały czas! Jednak za każdym razem, paliwa i spadek cen żywności w te same osoby będą obchodzić to jako dobry znak, bo wtedy, gospodarka będzie boomu jak wyrobów przedmioty wzrost sprzedaży, a nawiasem mówiąc, w cenie! Potem mówią, z kamienną twarzą: 'Musimy się podnieść stopy procentowe z powodu rosnących cen.

Raport rządu 26 stycznia pokazał spadek cen ropy nieoczekiwanie obniżyła referencyjną stopę inflacji do 0,1 procent w grudniu. Hiroko Ota, minister polityki fiskalnej, powiedział po raport został wydany, że rząd musi zapewnić trend wzrostu cen konsumpcyjnych nie jest odwrócony.

Inflacja Inflacja indeksowane obligacji indeksowanych obligacji płaci kupon, który jest odpowiednikiem sumy wzrostu wskaźnika inflacji oraz realnej stopy kuponowej. Zależność między płatności kuponowych, rentowności inflacji i realnych stóp procentowych jest równaniem Fishera. Wzrost płatności kuponowych jest wynikiem wzrostu oczekiwań inflacyjnych, realnych stóp, lub obu.

materiałów wysokiej ceny Koszt Gospodarka Y22tln Złapany pomiędzy nieubłaganych wzrasta w surowych kosztów materiałów i trudności z uzyskaniem konsumentów zaakceptować wyższe ceny produktów, producenci stoją przed poważnym dylematem. A walka o to, kto powinien wziąć na rosnące koszty stają się coraz bardziej intensywne, nie tylko między firmami a konsumentami, ale także między dostawcami towarów i producentów wyrobów finalnych.

Przez wiele lat, japoński konsument zapłacił w całości za inflacją. Powoduje to depressionary spiralę. Posiadanie samochodu został spada. Kupno rezydencji został stagnacji, a teraz spada. Możliwość ożenić i przystępności dla posiadających dzieci znika. To straszne, szlifowanie depresja dla klas pracujących się skończy Japonię jako naród. Ostatecznie, kraj będzie dosłownie giną lub zostaną przejęte przez bardziej energicznych i żyznych chińskich lub Indochin. W ostatnich kondygnacji tutaj, ja zauważyć podwyżki płac oferowanych do walczących japońskich pracowników: 1 $ tygodniowo podnosi, na przykład. Który jest uważany za ogromny, nawiasem mówiąc. Często było to $ 1 miesiąc podbicie. Jeśli w ogóle.

Ludność emeryt w Europie, Japonii i Ameryce rośnie. Ci ludzie są w większości o stałych dochodach. Wysokie stopy procentowe podrażniać rządy, bo jeśli są one indeksowane o wskaźnik inflacji, dlaczego. emeryci będą tworzyć 'inflację' wydając swoje pieniądze! Tak więc, aby ograniczyć ten rząd leży o inflacji, a to zmusza emerytów, aby przejść w dół do tańszych i tańszej żywności i coraz bardziej dyskomfort z paliwem. Na przykład, kiedyś mój dom ogrzewać gazem ziemnym. Mam teraz na wycieczkę do lasu w zimie z piłą łańcuchową i pocięte drzewa i żywią się drewnem. Nie ma sposobu, mogę sobie pozwolić, aby ogrzać swój dom z innymi paliwami.

Na przykład, przez wiele lat, a ja zmontowane tony informacji, wykorzystywane tabel i wykresów z Banku Japonii i ogólnie, wykształconych siebie, wszystkich innych teoretyków gospodarczych zostały powtarzając fałszywą historię, która w Japonii rządzące elity 'stara się zakończyć depresja ', kiedy to było dokładnie odwrotnie: walczą zaciekle egzekwować ten' depresja ', podczas gdy ich działalności eksportowej wysoki zysk stał się 1 na świecie. Po 6 latach fantastycznego wzrostu, Japonia chwalił się na świecie 2 rezerw Forex i szybko został przejęcia jako 1 w globalnej sprzedaży samochodów, na przykład. Wszystko, podczas zabijania swoich rynków krajowych!

Wziąłem 2 lat badań pacjenta i myślenia, aby dowiedzieć się, co się tu dzieje. Prawie wszystkie historie dzisiaj o upadku wartości globalnych własności aktywów i upadku wykupu rynku obligacji wszyscy mówią: 'Ze względu na kryzys sub prime'. Ale to jest po prostu głupie. Wiedza, że ​​kredyt subprime na nieruchomości w USA była kiepska cofa się w czasie, a do lipca 2007. Było to w lipcu 2007 roku, że japoński carry trade zepsuł. Ten natychmiast spowodował załamanie światowego 'płynność'. A pozostałe banki G7 musiał nadrobić to nagłe zamknięcie z głównych oknie kredytowania planecie.

Tak więc, w 2004 roku, tuż po USA i Japonii były chluby, że nie ma inflacji i stóp procentowych w Japonii upadł dosłownym 0%, podczas gdy w Stanach Zjednoczonych były napędzane w dół do 1%, to jest, gdy amerykańska rozpoczęła tych obligacji inflacyjnych zabezpieczana że nie miał ustaloną stopę procentową '', ale raczej, główny będzie rosnąć. Zauważ, że jeśli zleceniodawca rośnie, wartość aktywów tych obligacji rośnie, a to daje więcej rezerw dla amerykańskiej Rezerwy stworzyć więcej kredytów. Więc to był postrzegany jako świetny sposób, aby napompować walutę. Rozumiem?

Więc teraz możemy przejść do 2007 roku: na koniec lutego, rynki globalne wziął swoje pierwsze poważne trafienie. Coś było nie tak. W lutym, każdy z połową mózgu wiedział, że rynek nieruchomości w USA, miejsce na biliony długu carry handlu dumpingu, został szybko umiera. Minęły spada już od ponad roku. Wszystkie bankowcy wiedzieli o tym, oczywiście. Do tego czasu, wszyscy byli zajęci popychając tych funduszy na stale tworzących w zwariowanej prowadzonym w buy out. To gdzie morskich piratów wykonane dobrą pracę.

tzw break even inflacji, która jest co rynek oczekuje podstawowych do średnich cen konsumpcyjnych w następnej dekadzie, został niemal o połowę od sierpnia po zrewidowane obliczenia inflacji obniżył ceny ponad ekonomiści z oczekiwaniami.

dziś wiadomości, że fundusze emerytalne są gorączkowe znaleźć jakiś sposób zatrzymać się przed inflacją jest interesująca. Wszystkie G7 banki centralne młotkiem daleko na założeniu, że inflacja nie ma. Podwyżki cen surowców były krótkotrwałe i iluzoryczne. Oferują one, że inflacja będzie takiej małej troski, dlatego musimy się martwić o deflacji! Jest to czysta bzdurą. Jesteśmy w cyklu deflacji aktywów, ale został zepchnięty do karmienia cykl inflacyjnej poprzez zwiększenie długów rządowych albo poprzez sprzedaż obligacji lub innych programów podchwytliwe, że karmiono biliona dolarów w walących rynkach aktywów. Historia obligacje indeksowane inflacją jest opowieścią o systemie rosnącej podstępnie powodu ukrytej inflacji i utraty zaufania do obecnych systemów gospodarczych.

Zamiast tego, wszyscy udają, inflacja jest emocjonalna. Więc poszliśmy przez pewien okres czasu, gdzie ceny wyrobów gotowych spadły przez fajną systemu offshoring wszystkie branże niskich płac lokali, a następnie ponowne importowanie te same rzeczy, które używane, aby tu i ten zabity inflacji.

Zauważ, jak ponad rok temu, strach był w Japonii inflacja będzie koniec. Ale poczekaj! Inflacja miała nie być tam dzieje, dlatego Bank Japonii utrzymał stopy procentowe poniżej 1%. Ale w lutym, każdy był w tizzy bo myśleli inflacji miało zniknąć i powrócić do '' z powodu deflacji cen paliw spada. Pamiętam wtedy. Spadek cen paliw było dość niewielkie. Oczywiście, że nie cieszyłem się do deflacji. Rzeczywiście, część inflacyjna nie był w towarach, chociaż złoto wciąż wspina, nie było aktywów: aktywa papierowe firmowe!

Pojawienie się obligacje indeksowane inflacją można przypisać kilku czynnikom. Po pierwsze, w sposób efektywny rynek indeksowanych obligacji gwarantuje inwestorom realną stopę zwrotu (po inflacji), funkcja nie oferowanej przez inne akcje i obligacje. Po drugie, dla rządu, obligacje indeksowane zwiększenia różnorodności emisji obligacji, która ułatwia wchłanianie obligacji rządowych na rynku obligacji. Ponadto obligacje pozwolą rządowi w celu dopasowania do wykupu kapitału z dochodów podatkowych, który jest silnie skorelowany z inflacją.

Baby Canada Goose Elijah Bomber Czerwony Internetowy Polska

skutki globalnego inflacji coraz młoty japońską gospodarkę. Przez ostatnie 10 lat firmy w Japonii utrzymuje tę chwalebną 'depresja' toczenia przy jednoczesnym utrzymaniu wzrostu rekordu. Ale teraz, zdolność do spadku płac przy jednoczesnym sopping się wyścigi cen surowców stała się prawie niemożliwe, ponieważ przeciętny japoński pracownik jest niezdolny do klipu spędzeniu dalej. Teraz, z ryżu strzelanie w cenie, przetrwanie japońskich pracowników jest zagrożona. Jednak Bank Japonii wciąż udaje, nie ma inflacji i uparcie utrzymuje stopy procentowe znacznie poniżej stopy inflacji, która jest rzeczywistym, nawiasem mówiąc, napędza globalną inflację, która jest obecnie młotkiem rynków krajowych Japonii.

Powszechnym błędem o tych obligacji jest to, że zmiany stóp procentowych z inflacją. Co właściwie się dzieje, że podstawowa Głównym wiązania zmienia, co skutkuje wyższą wypłatę odsetek po pomnożeniu przez tą samą szybkością. Na przykład, jeżeli kupon rocznej wiązanie wynosiło 5%, a podstawowa główny wiązania wynosiła 100 jednostek roczna płatności będzie 5 jednostek. Jeśli wskaźnik inflacji wzrósł o 10%, główny obligacji wzrośnie do 110 sztuk. Stopa kupon pozostanie na poziomie 5%, w wyniku wypłaty odsetek w wysokości 110 x 5% = 5,5 jednostek. Jedynym znanym wyjątkiem jest Australian Capital indeksowane Bond, w której stopa procentowa jest dostosowana jak Baby Canada Goose Elijah Bomber Czerwony Internetowy Polska również zleceniodawcy.

Z powyższego artykułu: Ministerstwo Finansów Japonii zaczął sprzedawać obligacje inflacyjne związane w marcu 2004 roku poszerzenie bazy inwestorów do długu publicznego, który ma dotrzeć do 148 procent produktu krajowego brutto w marcu 2008, najwyższy wśród krajów uprzemysłowionych.

'Jest 30 procent szans, że ceny podstawowych wróci poniżej zera w drugim kwartale' Kimura powiedział. 'Jesteśmy niedźwiedzi obligacji inflacyjnych w najbliższym czasie.'

Zauważ, jak Japończycy, podobnie jak USA, używać żadnego usprawiedliwienia na podstawie cen energii, zwiększenia inflacji udając nie ma inflacji ze względu na zrzucie paliwa w cenie. Ale gdy paliwo idzie w górę, a następnie przełączyć się biegi i powiedzieć nam, że nie ma znaczenia. Wiele lat temu, dyskutowane ten problem. I powiedział: 'Kiedy olej idzie w górę w cenie, wszystkie systemy energetyczne rosną wraz z olejem. Jest to bardzo inflacyjnej. A wzrost cen przekazać do publicznej wiadomości za pośrednictwem inflacji szybciej niż wtedy, gdy ceny ropy spada. Wszystkie inne systemy energetyczne, a następnie powiesić na wyższe ceny dla większych zysków. Tak więc olej jest jednym z systemów bardziej inflacyjnych się, pomijając rząd przekroczenia. Powiedziano mi, to był nonsens. Wszelkiego rodzaju wymówki, że ignorują 'cenę innych energii pozostaje wysokie, jak krople oleju, aby zwiększyć zyski 'część. Jeśli utwór tylko olej, korelacja jest maskowany!

pięciodniowego miesięczny spadek w długu, który został po raz pierwszy sprzedany w 2004 roku, podkreśla ryzyko drugim co do wielkości gospodarką na świecie będzie powróciły do ​​deflacji. Chłodzenie oczekiwania inflacyjne dodać do wypadku na Bank Japonii, aby wstrzymać przed podniesieniem referencyjną stopę procentową z 0,25 procent, zgodnie ze State Street Global Markets.

Japonia zmaga się z rosnącą inflacją

Mamy tu problem przede wszystkim: globalnych gospodarek 1 i 2 są zarówno próbując rozpaczliwie korekta cen w domu przy jednoczesnym zwiększeniu GLOBAL Podaż pieniądza. Poprzez obligacje i wydatków rządowych, oczywiście. Jest to problem podstawowy. Oba są również stara się osłabić swoje waluty, aby mogli zalać świat towarów wytwarzanych lub towarowe tylko w USA zawodzi w tym, żałośnie, gdy Japonia była szalenie udany. To dlatego koślawe globalne systemy finansowe i handlowe znajdują się w śmiertelnym niebezpieczeństwie i szybko tonie. Wszystkie inne napięcia i problemy wyjdzie z tego dyslectic bałagan.