Pierwsze wrażenia: Zrelaksowany, dłuższy montażu izolowany kurtki, Isla od Obermeyer sport dwukierunkowej pełnej długości zamek centralny. Choć kamień zielony kwiatowy moro kolorystyka dokonaliśmy przeglądu może być nieco zbyt ciemne i Canada Goose Kobiety Ceneo owskiej wojskowy dla niektórych, Isla oferowany jest również w białym kwiatowym moro jeśli lubisz subtelne wzornictwo, wraz z solidnym czarnym i różowym pucharowej. Co my kochamy o tym kolorystyka? W proszku niebieskie wyskakuje, które nawet nie przeszkadza więcej, mają tę kurtkę łącząc perfekcyjnie, choć niespodziewanie, z spodnie w Rajdzie kolorystyka oceanu. Ten super ciepłe, freeride zorientowane styl także sportowy podszewka satynowa.

ulubionych funkcji: Ta kurtka z Obermeyer jest jednym z naszych ulubionych freeride montażu izolacji kurtki kładziemy na ten sezon kredytowej natychmiastowy ciepło i komfort od momentu zip go. Luksusowo miękkie linie polary kołnierz i nadgarstka getry, i nie możemy się nadziwić prostocie kaptura system, który jest szybkie szarpnięcie w dowolnym kierunku regulacji. Kochamy pobyt w dół kaptur przystawki utrzymać kaptur z drogi, gdy nie jest nad głową i docenić, że Obermeyer zawarte dwie kieszenie zapinane na zamek ręcznie oprócz dwóch przednich kieszeni cargo, które dodają odrobinę stylu. Uniwersalna kurtka może się podwoić równie dobrze jako element stylu życia, jak ma to miejsce na górze.

Producent Opis: Chcesz kurtkę, która jest tylko trochę dłużej? Idealna długość, która obejmuje tylko tyle, ale daje pełną mobilność jeźdźca z dwukierunkowy zamek błyskawiczny. Isla będzie twoja ulubiona kurtka tej zimy. Idealna długość ze wszystkimi spektaklu trzeba. Prawdziwy wykonawca, który wygląda w domu i poza stokiem.

Isla Jacket

Canada Goose Kobiety Ceneo